reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dokładnie 🙄. A jak ktoś ma jeszcze z przeszłości niezbyt miłe przeżycia to już całkiem. Ja co chwila obmacuje się po cyckach 😂

To ja właśnie teraz tak mam, w nocy i rano bolały, teraz nie i już panika w oczach 😂
Też co chwile sprawdzam cycki 🙈🙈🙈 ale cały czas staram się wbijać sobie do głowy, że przecież w sumie od początku mam tak że bolą głównie w nocy a beta rośnie więc powinno być wszystko w porządku :D a z dnia na dzień jak wstaję w nocy do łazienki to bolą bardziej 🙈
 
reklama
Ja jestem po wizycie, niestety poki co tylko pęcherzyk ciążowy bez zarodka, bez pęcherzyka żółciowego. Uslyszalam, ze ma nieregularne kształty wiec roznie moze byc, a moze byc puste jajo. Kontrol mam za tydzien. Mam zalecone dalej leki do brania i mam lezec.
Kochana, będzie dobrze. Nie trać nadziei, bądź cierpliwa i napewno w przyszłym tygodniu będzie w porządku.
 
Ja jestem po wizycie, niestety poki co tylko pęcherzyk ciążowy bez zarodka, bez pęcherzyka żółciowego. Uslyszalam, ze ma nieregularne kształty wiec roznie moze byc, a moze byc puste jajo. Kontrol mam za tydzien. Mam zalecone dalej leki do brania i mam lezec.
Chyba obie wybrałyśmy się za wcześnie. Będziesz jeszcze robić betę czy po prostu czekasz na wizytę?
 
Też co chwile sprawdzam cycki 🙈🙈🙈 ale cały czas staram się wbijać sobie do głowy, że przecież w sumie od początku mam tak że bolą głównie w nocy a beta rośnie więc powinno być wszystko w porządku :D a z dnia na dzień jak wstaję w nocy do łazienki to bolą bardziej 🙈
No właśnie mnie też najbardziej na wieczór albo w nocy, tak, że aż dziś mi się śniło, że szłam do jakiegoś rolnika po warzywa przez taką strasznie błotnistą drogę, na której wszyscy się ślizgali, a kto mnie mijał to się podpierał na moich cyckach żeby złapać równowagę i one tak strasznie bolały 😂
 
No nie wiem, nowy lekarz wybrany z polecenia a jakos malo optymistycznie to brzmialo. Uslyszalam, ze jeszcze mam sie nie cieszyć.
Z drugiej strony może to i lepiej, że powiedział jak jest a nie narobił Ci nadziei mimo że nie był w stanie nic na 100% stwierdzić. Tym bardziej, że sama byłaś świadoma że idziesz na wizytę bardzo wcześnie i zbyt wiele to jeszcze widać nie będzie ;) Jeśli dobrze kojarzę to chciałaś głównie potwierdzić czy pęcherzyk jest dobrze umiejscowiony i to Ci potwierdził. Więc teraz głowa do góry i na pewno będzie dobrze 😊 Nie pozostaje Ci nic innego jak w to wierzyć a my będziemy trzymać kciuki ✊✊✊
 
Ja jestem po wizycie, niestety poki co tylko pęcherzyk ciążowy bez zarodka, bez pęcherzyka żółciowego. Uslyszalam, ze ma nieregularne kształty wiec roznie moze byc, a moze byc puste jajo. Kontrol mam za tydzien. Mam zalecone dalej leki do brania i mam lezec.
Co to znaczy nieregularne kształt? Masz może foto?
 
Mam wrażenie, że większość Kwietniówek jest już w co najmniej w 5tc... A u mnie wg apki dzisiaj dopiero 4 tc. Większość to się właśnie dowiaduje.... :) I stwierdzam, że takie wczesna świadomość nie do końca jest dobra. Ile to człowiek się nadenerwuje!
Ja jestem 4+4 nawet nie wiem jak to się dokładnie pisze :) więc ja też na początku drogi :)
 
Ja jestem po wizycie, niestety poki co tylko pęcherzyk ciążowy bez zarodka, bez pęcherzyka żółciowego. Uslyszalam, ze ma nieregularne kształty wiec roznie moze byc, a moze byc puste jajo. Kontrol mam za tydzien. Mam zalecone dalej leki do brania i mam lezec.

A napisał Ci może jaką wielkość ma pęcherzyk? Może jeszcze za wcześnie na pęcherzyk żółtkowy, z tego co wiem jest kilkudniowy przedział, kiedy on może się pojawić.
 
reklama
Ja jestem po wizycie, niestety poki co tylko pęcherzyk ciążowy bez zarodka, bez pęcherzyka żółciowego. Uslyszalam, ze ma nieregularne kształty wiec roznie moze byc, a moze byc puste jajo. Kontrol mam za tydzien. Mam zalecone dalej leki do brania i mam lezec.
Nic się nie martw. Mam nadzieje, że bedzie dobrze.
Który tc?
 
Do góry