reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Wybaczcie ale powiedzcie mi jeszcze, co to znaczy "z OM" ? 😳🤣 Bo niestety nie jestem pewna a często używacie tego określenia.
 
reklama
Dziewczyny jest serduszko ! :) mino podejrzeń bliźniąt dzidziuś jest jeden :) serduszko widziałam ale nie słyszałam i tak się wzruszyłam ;) z minusów zrobiła mi się mała torbiel ale podobno to normalne :) teraz jadę na wizytę do gina
Przypomnij mi który to tc u Ciebie? Cieszę się bardzo że wszystko w porządku :)
Wybaczcie ale powiedzcie mi jeszcze, co to znaczy "z OM" ? 😳🤣 Bo niestety nie jestem pewna a często używacie tego określenia.
Ostatnia miesiączka ;)
 
Dziewczyny jest serduszko ! :) mino podejrzeń bliźniąt dzidziuś jest jeden :) serduszko widziałam ale nie słyszałam i tak się wzruszyłam ;) z minusów zrobiła mi się mała torbiel ale podobno to normalne :) teraz jadę na wizytę do gina
Gratulacje Leah ❤️

Ja wlasnie odebralam wyniki z krwi i plytki krwi ponizej normy. Czy ktoras z Was tak miala?
 
Dziewczyny jest serduszko ! :) mino podejrzeń bliźniąt dzidziuś jest jeden :) serduszko widziałam ale nie słyszałam i tak się wzruszyłam ;) z minusów zrobiła mi się mała torbiel ale podobno to normalne :) teraz jadę na wizytę do gina


Wspaniała wiadomość 🥰✊ pewnie to musi być mega uczucie i ogromna ulga 😊
 
reklama
Do góry