reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

W piątek 13-ego wynik bety 23. Mało... ale to 26dc. Od dwóch dni pobolewały mnie jajniki, zobaczyłam cień cienia na teście, no i skusiłam się na betę. Wiem, że jeszcze wiele może się wydarzyć i hcg niekoniecznie się utrzyma, ale trzymajcie kciuki ;)
Trzymam kciuki! Będzie dobrze 😘wiesz wszystkie musimy za siebie trzymać kciuki bo teraz to i przy 1tys beta hcg może spaść. Także dawaj znać! Idziesz powtórzyć przyrost w poniedziałek? 😊
 
reklama
Trzymam kciuki! Będzie dobrze 😘wiesz wszystkie musimy za siebie trzymać kciuki bo teraz to i przy 1tys beta hcg może spaść. Także dawaj znać! Idziesz powtórzyć przyrost w poniedziałek? 😊
Dziękuję! :) Również trzymam kciuki za wszystkie przyszłe Mamy. Z przyrostem chyba wstrzymam się jeszcze troszkę.
 
Trzymam kciuki! Będzie dobrze 😘wiesz wszystkie musimy za siebie trzymać kciuki bo teraz to i przy 1tys beta hcg może spaść. Także dawaj znać! Idziesz powtórzyć przyrost w poniedziałek? 😊

To prawda ale nie ma co myśleć negatywnie. Taaaak pisze to ja ta, ktora dzis pesymistką jest 🤣😅 ale dobra dobra.
Powiem wam, ze procz częstego siku, nabrzmialych piersi, sennosci to tylko humorki. 😅 jutro jedziemy na grilla do mojej mamy, niedziela filmowa ma byc w domciu i byle do wtorku.
 
To prawda ale nie ma co myśleć negatywnie. Taaaak pisze to ja ta, ktora dzis pesymistką jest 🤣😅 ale dobra dobra.
Powiem wam, ze procz częstego siku, nabrzmialych piersi, sennosci to tylko humorki. 😅 jutro jedziemy na grilla do mojej mamy, niedziela filmowa ma byc w domciu i byle do wtorku.
A ty który tydzień? 😊
 
reklama
Do góry