reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A właśnie, macie wybrane imiona? Ja od 18 roku życia wiedziałam, że pierwszego syna nazwę Dawid, imię dla ewentualnej dziewczynki wybierał mąż (wtedy miała być Zosia). Teraz wstępnie podoba nam się Maja, a dla chłopca mamy sporo pomysłów, ale to otwarty temat. 😁

@KB93 jak wizyta?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Łączę się w bólu, ja też u prywaciarza. Jak moja szefowa nie ma się do czego przyczepić danego dnia to np. dostaję zjebę, że umyłam kubek po kawie w godzinach pracy, a powinnam to robić po 16 albo liczy ile razy byłam w łazience, bo więcej niż 2 to już jest podejrzane. Dostawanie zjeby za rzeczy, na które nie mam wpływu też jest na porządku dziennym np. czemu jeszcze nie było kuriera, a jak jej mówię że dzwoniłam rano i miał być o 10 to słyszę, że powinnam jeszcze raz zadzwonić o 9.30 żeby się upewnić. O wypłatę też się muszę zawsze dopominać. Wariatkowo, także nie mam żadnych wyrzutów sumienia z powodu L4. 😂
Ja zjebki może nie dostaje ale u mnie siku to tez luksus, o jedzeniu to nawet nie ma co marzyć. Przerwa regulaminowa ? A co to ?? Przecież moi szefowie (małżeństwo) nie obsłużą klienta skoro beduin jest, wiec jak uda mi się zjeść coś w biegu to muszę szybko jeść bo przecież klient zaraz wejdzie .. kiedyś uslyszalam od szefowej ze mój urlop 2tyg raz w roku jest jej nie na rękę bo lepiej by było jakbym miała dwa razy po 1tydzien :) dajcie spokój.. żenujące 😬 już się tak nakręciłam ze chyba pójdę na L4 w środę 🤣🤣🤣
 
Wiesz co ja pracuje u prywaciarza i jestem jedynym pracownikiem wiec choćbym poszła na L4 dzien przed porodem to i tak będą niezadowoleni a to z tego powodu ze jestem ich takim beduinem do je*ania.. oni mało co ogarniają wiec jak ja odejdę to będzie miała szefowa sraczke na 102. Wychodzą kiedy chcą, przychodzą kiedy chcą, ja nie mogę wybrać urlopu zaległego (mam jeszcze 8 dni za tamten rok) bo jak to powiedziała moja szefowa „to jest nieważne”.. Boże tak czytam to co napisałam i „co ja robię tuuuu” 🙈

Aahh to faktycznie zmienia postać rzeczy. Nigdy nie pracowałam w takiej firmie, ale słyszałam różne historie.. i w takim razie na Twoim miejscu spitalałabym na to L4 jak najszybciej :p

A właśnie, macie wybrane imiona? Ja od 18 roku życia wiedziałam, że pierwszego syna nazwę Dawid, imię dla ewentualnej dziewczynki wybierał mąż (wtedy miała być Zosia). Teraz wstępnie podoba nam się Maja, a dla chłopca mamy sporo pomysłów, ale to otwarty temat. 😁

Ja nie mam pojęcia! Jeszcze za bardzo o tym nie myślałam, ale na pewno będzie to ekscytujące :D


Ooo mam wyniki bety! wyszło 266,6 mIU/ml. Myślicie że to w porządku? Jestem teraz mniej więcej 14/15 DPO - nie jestem pewna :) W sobotę sprawdzę przyrost.
 
Ostatnia edycja:
Mi tesc tez powiedział, ze bocian błądzi u nas, a nie wie jak jest, bo gdyby dowiedział się polska by juz cała wiedziała. Wiec wole zeby tesciowa z mama wiedziały, tymbardziej gdyby cos sie stalo, one jednak by wsparlt a nie dobijaly.
U mnie znów śmieszna sytuacja bo mama stała z sąsiadka i rozmawiała, a nad naszym domem latały młode bociany i oczywiście gadka że coś te bociany bardzo latają nad naszym domem i mama mi to opowiada właśnie a ja się dowiedziałam parę dni wcześniej że jestem w ciąży i tak się w duchu śmiałam bo to będzie jej pierwszy wnuk albo wnuczka ale nie mogłam jej powiedzieć bo to za wcześnie tym bardziej boję się mówić komukolwiek po biochemicznej. 🙃🙃
 
A właśnie, macie wybrane imiona? Ja od 18 roku życia wiedziałam, że pierwszego syna nazwę Dawid, imię dla ewentualnej dziewczynki wybierał mąż (wtedy miała być Zosia). Teraz wstępnie podoba nam się Maja, a dla chłopca mamy sporo pomysłów, ale to otwarty temat. 😁

@KB93 jak wizyta?
Jeśli będzie syn to Michał lub Miłosz a jeśli dziewczynka to Izabela 🙂
 
Hej ja po wizycie. Okazało się że mam zapalenia gruczolu bartholina tak jak myślałam....dostałam antybiotyk jak nie przejdzie po tygodniu to trzeba będzie ciąć...🥺 Ale miejmy nadzieję że przejdzie.

Widać było już pęcherzyk i jest dobrze usadowiony hehe a to najważniejsza informacja (to dopiero 4+4 więc jestem w szoku że było widać cokolwiek)

Teraz proszę tylko trzymajcie kciuki żeby guzek się wsiąkał po antybiotyku bo nie chce iść pod nóż!!!

Ktoś tu pisał o perfumach męża hehe ja wczoraj już Mojemu powiedziałam że perfumy musi zmienić...w poprzedniej ciazy też tak było hehe
 
A właśnie, macie wybrane imiona? Ja od 18 roku życia wiedziałam, że pierwszego syna nazwę Dawid, imię dla ewentualnej dziewczynki wybierał mąż (wtedy miała być Zosia). Teraz wstępnie podoba nam się Maja, a dla chłopca mamy sporo pomysłów, ale to otwarty temat. 😁

@KB93 jak wizyta?
No jestem trochę zaniepokojona... pęcherzyk jest, zarodek jest, ale Pani Doktor powiedziała, że jest niskie tętno zarodka, powiedziała, że może się jeszcze poprawi i kazała powtórzyć USG tak za 2 tygodnie 😔😪 I nie wiem co teraz 😭
 
Ostatnia edycja:
Aahh to faktycznie zmienia postać rzeczy. Nigdy nie pracowałam w takiej firmie, ale słyszałam różne historie.. i w takim razie na Twoim miejscu spitalałabym na to L4 jak najszybciej :p



Ja nie mam pojęcia! Jeszcze za bardzo o tym nie myślałam, ale na pewno będzie to ekscytujące :D


Ooo mam wyniki bety! wyszło 266,6 mIU/ml. Myślicie że to w porządku? Jestem teraz mniej więcej 14/15 DPO - nie jestem pewna :) W sobotę sprawdzę przyrost.
super wynik , trzymam kciuki za piekny przyrost ✊😍

Hej ja po wizycie. Okazało się że mam zapalenia gruczolu bartholina tak jak myślałam....dostałam antybiotyk jak nie przejdzie po tygodniu to trzeba będzie ciąć...🥺 Ale miejmy nadzieję że przejdzie.

Widać było już pęcherzyk i jest dobrze usadowiony hehe a to najważniejsza informacja (to dopiero 4+4 więc jestem w szoku że było widać cokolwiek)

Teraz proszę tylko trzymajcie kciuki żeby guzek się wsiąkał po antybiotyku bo nie chce iść pod nóż!!!

Ktoś tu pisał o perfumach męża hehe ja wczoraj już Mojemu powiedziałam że perfumy musi zmienić...w poprzedniej ciazy też tak było hehe
mam nadzieje ze antybiotyk pomoże i będzie dobrze , musi✊

No jestem trochę zaniepokojona... pęcherzyk jest, zarodek jest, ale Pani Doktor powiedziała, że jest niskie tętno zarodka, powiedziała, że może się jeszcze poprawi i kazała powtórzyć USG tak za 2 tygodnie 😔😪 I nie wiem co teraz 😭
rozumiem Twój niepokój, bedziemy tu z Toba czekac cierpliwie, niedenerwuj się bo stres tylko moze zaszkodzić, na tym etapie mógł zwyczajnie sprzęt jeszcze nie wyłapać tez dobrze
 
No jestem trochę zaniepokojona... pęcherzyk jest, zarodek jest, ale Pani Doktor powiedziała, że jest niskie tętno zarodka, powiedziała, że może się jeszcze poprawi i kazała powtórzyć USG tak za 2 tygodnie 😔😪 I nie wiem co teraz 😭

:( Na Twoim miejscu znalazłabym lekarza z bardzo dobrym sprzętem USG, taki który zobaczy i usłyszy wszystko. Bo z jakością bywa naprawdę różnie...
 
reklama
super wynik , trzymam kciuki za piekny przyrost ✊😍


mam nadzieje ze antybiotyk pomoże i będzie dobrze , musi✊


rozumiem Twój niepokój, bedziemy tu z Toba czekac cierpliwie, niedenerwuj się bo stres tylko moze zaszkodzić, na tym etapie mógł zwyczajnie sprzęt jeszcze nie wyłapać tez dobrze
Staram się nie denerwować, ale wiadomo jak to jest :( No nic, muszę być dobrej myśli..
 
Do góry