reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ale jak już pójdziesz na ta wizytę 31.08 to musza Cię gdzieś wciskać do niego chyba co 3-4tyg ? Ja bym się zapisała na 31.08 a ewentualnie poszła podejrzeć w miedzyczasie co i jak do kogoś innego :) o ile bardzo Ci zależy na tym lekarzu
Właśnie próbowałam podpytać telefonicznie, czy jest opcja "między numerkami", jak jest coś pilnego, to kobieta mi powiedziała, że nie praktykują czegoś takiego.

Mam jeszcze w zanadrzu innego lekarza, który ma dobre opinie na znanylekarz i jest w moim pakiecie Allianz.

@Ann_81 Powiedz mi, czy jak zmieniałaś lekarzy, to każemu z nich tłumaczyłaś, że szukasz odpowiedniego do prowadzenia ciąży, czy jak to rozegrać?
 
Właśnie próbowałam podpytać telefonicznie, czy jest opcja "między numerkami", jak jest coś pilnego, to kobieta mi powiedziała, że nie praktykują czegoś takiego.

Mam jeszcze w zanadrzu innego lekarza, który ma dobre opinie na znanylekarz i jest w moim pakiecie Allianz.

@Ann_81 Powiedz mi, czy jak zmieniałaś lekarzy, to każemu z nich tłumaczyłaś, że szukasz odpowiedniego do prowadzenia ciąży, czy jak to rozegrać?
O to słabo bo czasem coś Cię zaniepokoi i chciałoby się wbić i cos dopytać albo podejrzeć na usg 🙄 ja mam taki komfort ze mam numer prywatny do mojego lekarza i nawet w majówkę jak zaczęłam krwawić przy biochem to odebrał telefon 😄
 
O to słabo bo czasem coś Cię zaniepokoi i chciałoby się wbić i cos dopytać albo podejrzeć na usg 🙄 ja mam taki komfort ze mam numer prywatny do mojego lekarza i nawet w majówkę jak zaczęłam krwawić przy biochem to odebrał telefon 😄
Właśnie na czymś takim mi zależy.
Ten drugi lekarz ma właśnie takie opinie, że potrafi dać numer telefonu pacjentce.
Zobaczę po dzisiejszej wizycie, jak mój obecny ginekolog zareaguje na fakt, że jestem w ciąży.
 
Dzien dobry, chcialabym nieśmiało dołączyć. Dlaczego nieśmiało dlatego, ze jesteśmy z mężem juz po jednej stracie kwietniu tego roku, pęcherzyk nisko osadzony byl. Mamy corke juz, a od 2 mc podjęliśmy starania, które zaowocowały pozytywnym testem ciążowym. Kreska byla taaaaak slaba, ze dzis poszlam na bete. Beta malutka, ale pewnie dlatego, ze wylapalam początek. Owu wychodzila mi na 22.07 ale pewnie przesunęła sie, termin z apki wychodzi na 15 kwietnia, tez pewnie ulegnie zmianie, ale to bez znaczenia, bo najwazniejsze, aby zdrowo rosło i sie udalo. 😊 pozdrawiam wszystkie !

Test pierwszy z góry, byl robiony wczoraj ok 8, czyli nie z pierwszego moczu, potem powtórzyłam po południu, bo nie wierzylam, myslalam ze to kreska fabryczna.
A ten na dole z dzis rano.
 

Załączniki

  • 20210805_152911.jpg
    20210805_152911.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 128
  • Screenshot_20210805-114458_Drive.jpg
    Screenshot_20210805-114458_Drive.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 128
Dzien dobry, chcialabym nieśmiało dołączyć. Dlaczego nieśmiało dlatego, ze jesteśmy z mężem juz po jednej stracie kwietniu tego roku, pęcherzyk nisko osadzony byl. Mamy corke juz, a od 2 mc podjęliśmy starania, które zaowocowały pozytywnym testem ciążowym. Kreska byla taaaaak slaba, ze dzis poszlam na bete. Beta malutka, ale pewnie dlatego, ze wylapalam początek. Owu wychodzila mi na 22.07 ale pewnie przesunęła sie, termin z apki wychodzi na 15 kwietnia, tez pewnie ulegnie zmianie, ale to bez znaczenia, bo najwazniejsze, aby zdrowo rosło i sie udalo. 😊 pozdrawiam wszystkie !

Test pierwszy z góry, byl robiony wczoraj ok 8, czyli nie z pierwszego moczu, potem powtórzyłam po południu, bo nie wierzylam, myslalam ze to kreska fabryczna.
A ten na dole z dzis rano.
Super! Gratulacje :) będziesz jeszcze powtarzać betę, czy już czekasz na lekarza ?
 
@Ann_81 Powiedz mi, czy jak zmieniałaś lekarzy, to każemu z nich tłumaczyłaś, że szukasz odpowiedniego do prowadzenia ciąży, czy jak to rozegrać?
Zapisywałam się online, a na wizycie jak było pytanie kto jest lekarzem prowadzącym to mówiłam, że jeszcze nie mam, ale to wszystko się działo do 12 tygodnia. To była moja pierwsza ciąża, więc lekarzy nie dziwiło, że przychodzę z każdą pierdołą typu ból gardła czy kaszel.
 
Super! Gratulacje :) będziesz jeszcze powtarzać betę, czy już czekasz na lekarza ?
Powtarzam w sobote, jak będzie dobry przyrost to umowie sie na wizyte prywatnie, nie wiem dokładnie na kiedy, bo lekarka przepisała mi juz duphaston 2x1 i luteine 2x1, takze musze obserwować na ile leki mi starczą
 
Powtarzam w sobote, jak będzie dobry przyrost to umowie sie na wizyte prywatnie, nie wiem dokładnie na kiedy, bo lekarka przepisała mi juz duphaston 2x1 i luteine 2x1, takze musze obserwować na ile leki mi starczą
Kciuki za piękny przyrost ✊ i pochwal sie wynikiem w sobotę 😊 moja pierwsza beta była niewiele większa bo 18 :)
 
reklama
Do góry