reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej dziś miałam wizytę. Wszystko w porządku, maluszek ma ponad 4,5cm 😍 18.10 mam prenatalne no i po rozmowie z ginem zdecydowałam się na Nifty Pro no i już dziś poleciałam i zrobiłam. Mamy mieć wynik najpóźniej na dzień prenatalnych 😁😎 ojjj mam tylko nadzieję że wynik będzie i nie będzie trzeba powtarzać 🙂
 
A ja dzisiaj byłam w sklepie i kupiłam pierwsze ciuszki.. nie mogłam się oprzeć. Kupiłam biało szare i biało niebieskie ale we wtorek dopiero potwierdzę czy to chłopak na 100%. Na prenatalnych lekarz był bardzo pewny że chłopak ale wolę jeszcze się upewnić ale nie mogłam przejść obok tych ciuszków obojętnie..😀
 
Na cito kupiłam sobie dziś spodnie w h&m, bo okazuje się, że coraz ciężej mi wejść w jakiekolwiek i miałam problem żeby komfortowo jakieś założyć 🙈 serce mnie bolało bo kosztowały 80 zł ale to i tak były najtańsze 😅 jeszcze muszę w ten weekend zamówić legginsy na Zalando bo są w dobrej cenie i jestem przygotowana na większość ciąży 😂
 
A ja dzisiaj byłam w sklepie i kupiłam pierwsze ciuszki.. nie mogłam się oprzeć. Kupiłam biało szare i biało niebieskie ale we wtorek dopiero potwierdzę czy to chłopak na 100%. Na prenatalnych lekarz był bardzo pewny że chłopak ale wolę jeszcze się upewnić ale nie mogłam przejść obok tych ciuszków obojętnie..😀
Mnie mąż zaciągnął do Reserved Kids bo przechodziliśmy obok, ale na szczęście nic fajnego nie było dla Maluszków więc nie popłynęliśmy 😂
 
Na cito kupiłam sobie dziś spodnie w h&m, bo okazuje się, że coraz ciężej mi wejść w jakiekolwiek i miałam problem żeby komfortowo jakieś założyć 🙈 serce mnie bolało bo kosztowały 80 zł ale to i tak były najtańsze 😅 jeszcze muszę w ten weekend zamówić legginsy na Zalando bo są w dobrej cenie i jestem przygotowana na większość ciąży 😂

Podeślesz link do legginsów? :)
 
Hej dziewczyny. Byłam wczoraj na wizycie u gina zrobiliśmy usg prenetalne pomierzył dziusia wszystko wygląda super wiercil się strasznie płci niestety nie powiedział albo nie widzoal bo to 11 tydzień i 4 dzien ale coś z usg wydaje mi się, że to dziewczynka kolejna :D najważniejsze że jest zdrowe 14 października idę jednak na pappa bo lekarz dał mi skierowanie na fundusz więc szkoda nie skorzystać jak za darmo.
 
A ja dzisiaj byłam w sklepie i kupiłam pierwsze ciuszki.. nie mogłam się oprzeć. Kupiłam biało szare i biało niebieskie ale we wtorek dopiero potwierdzę czy to chłopak na 100%. Na prenatalnych lekarz był bardzo pewny że chłopak ale wolę jeszcze się upewnić ale nie mogłam przejść obok tych ciuszków obojętnie..😀
Ojjj❤️ Ja wczoraj w pepco kupiłam 3 bodziaki unisex i skarpetusie 🙈
 
reklama
A ja dzisiaj byłam w sklepie i kupiłam pierwsze ciuszki.. nie mogłam się oprzeć. Kupiłam biało szare i biało niebieskie ale we wtorek dopiero potwierdzę czy to chłopak na 100%. Na prenatalnych lekarz był bardzo pewny że chłopak ale wolę jeszcze się upewnić ale nie mogłam przejść obok tych ciuszków obojętnie..😀

Ojjj❤️ Ja wczoraj w pepco kupiłam 3 bodziaki unisex i skarpetusie 🙈
Czyli to nie tylko ja dałam się skusić aby coś już kupić 🙈
Muszę się pochwalić, choć pewnie wielu z was wyda się to głupie ale w końcu odważyłam się powiedzieć o ciąży 🤭 Na razie wie mama i koleżanka. Jak w środę na wizycie będzie wszystko ok🙏 To w końcu powiem w pracy, bo już mnie męczy uważanie czy aby napewno jeszcze nie widać 🙈
 
Do góry