reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny może wy pomożecie bo już nie wiem co robić otóż 31.07 podpisałam wypowiedzenie z pracy za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia od 02.08 zaczęłam nowa pracę na okres próbny do 31.10 po tygodniu okazało się że jestem w ciąży czy umowa zostanie przedłużona do dnia porodu i czy jest możliwość dostania płatnego macierzyńskiego i zastanawiam się czy nie iść w połowie września na l4 bo będzie to już 12 tydzień. Jak myślicie?

Hej
Chyba sporo jest na ten temat w internecie, wklejam:

Gdy umowa na okres próbny była zawarta na okres dłuższy niż jeden miesiąc i uległaby rozwiązaniu po upływie trzeciego miesiąca ciąży, zostaje automatycznie przedłużona do dnia porodu.

W dniu porodu pracownica traci status pracownika, wobec czego nie przysługuje jej prawo do macierzyńskiego oraz do urlopu wychowawczego.
 
reklama
W dniu porodu przestaje być pracownikiem i nie przysługuje jej urlop macierzyński, ale przysługuje jej zasiłek macierzyński takiej samej wysokości, tylko wypłacany przez ZUS. Nie straszcie dziewczyny. 😁
 
Dziewczyny może któraś z was jest stomatologiem lub ma doświadczenie. Dzisiaj będąc jeszcze na wakacjach w Chorwacji złamałam dość poważnie ząb. Udałam się do stomatologa i ona próbując usunąć złamana czesc wyrwała mi 3/4 zęba :/ korzeń został. Czy wiecie czy można w ciąży wstawiać koronki implanty itd ?
Niewiele pomogę ale napewno można w 2 trymestrze😊
Cześć 🤚 beta z wczoraj 62,8ml jutro kolejna żeby sprawdzić przysrot oby nie biochem 🙏 termin porodu 22 kwietnia 202w 😊
Witam, tutaj chyba prawie każda z nas ma swoją smutno historię, ale tym razem musi być dobrze 💪😁 Wierzę, że wszystkie doczekamy kwietnia🙈
 
Niewiele pomogę ale napewno można w 2 trymestrze😊

Witam, tutaj chyba prawie każda z nas ma swoją smutno historię, ale tym razem musi być dobrze 💪😁 Wierzę, że wszystkie doczekamy
Oby!! Jutro będę miała małe potwierdzenie czy coś z tego być może będzie czy jednak nie...
 
reklama
Do góry