reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja dziś z okazji ładnej pogody dałam sobie porządny wycisk. Pachwiny bolą solidnie a brzuch jakby cięższy. Wystartowałam 41 tydzień, najwyższa pora, by się zaczęło! A tu wciąż tylko napinanie brzucha...
Jak to w poradniku 3xs wypróbuj 😁 spacer, schody, sex 😁
Dziewczyny a wam idzie waga w gore teraz na koncowce czy raczej stoi w miejscu?
U mnie -200g . A od początku ciąży +15,6 kg

Noc spokojna spałam jak zabita tylko przez sen do kibelka chodziłam.
Dzisiaj piękna pogoda, także za nie długo jedziemy na spacer nad wodę, albo na działeczkę - jeszcze myślimy 😆 na pewno nie dalej niż godz drogi od szpitala 😂😂
 
równo, tak jak myślałam bo na 35+5 ma 2722g :) Pytałam o szacowną wagę i powiedział że jak urodzę w 37tc to ok 3 kg, a jak w 40tc to do 3,5kg. Taki sredniaczek :) już od bardzo dawna jest ułożony tak samo czyli główka w dół, kręgosłup po lewej stronie, po prawej rączki i nóżki. :)
 
Co do wagi to u mnie przez chwilę stało w miejscu a potem znowu do przodu i to dużo. Już mam 19,5kg na plusie. Ogółem zauważyłam też przez kilka dni że wieczorem pokazuje mi prawie kilogram więcej niż rano.
 
I mnie waga +11 kg.
Na USG w poniedziałek młody miał 3415.
3xS sex-nie pomogło, teraz jestem na spacerze także zobaczymy, jak nie to zawsze zostają schody 🤣
 
Polecam wiesiolek dopochwowo u mnie pomogla przy corce [emoji28] i dlugi spacer.

A to ja mam tylko 5kg na plusie mala tydzien temu wazyla tylko 1800gram we wtorek wizyta to zobaczymy co dalej a to bedzie 37tydzirn.

Waga wieczorem zaesze jest wyzsza niz rano u mnie tez jest +/- 1kg wiecej wieczorem jak rano.
I mnie waga +11 kg.
Na USG w poniedziałek młody miał 3415.
3xS sex-nie pomogło, teraz jestem na spacerze także zobaczymy, jak nie to zawsze zostają schody [emoji1787]
 
Polecam wiesiolek dopochwowo u mnie pomogla przy corce [emoji28] i dlugi spacer.

A to ja mam tylko 5kg na plusie mala tydzien temu wazyla tylko 1800gram we wtorek wizyta to zobaczymy co dalej a to bedzie 37tydzirn.

Waga wieczorem zaesze jest wyzsza niz rano u mnie tez jest +/- 1kg wiecej wieczorem jak rano.
Wiesiołek dopochwowo stosuje od około tygodnia, wlewam olejek strzykawką, bo naczytalam się, że olejek tłoczony na zimno jest lepszy niż w kapsułkach. Wiesiołek ma pomóc przy szybszym porodzie ale na pewno nie wywoła go przed czasem, tak powiedział mi lekarz 😁
 
Ech, ja się nie znam zupełnie na tych skurczach. Nie skupiałam się zbytnio, a jak chciałam zacząć liczyć to uświadomiłam sobie że mam wrażenie że cały czas od ok 1,5h brzuch jest twardy. Skąd wiadomo czy to tylko przepowiadające? Ogółem dzisiaj mogłam się niestety przeciążyć,też był stres i silne emocje :/
 
reklama
Ech, ja się nie znam zupełnie na tych skurczach. Nie skupiałam się zbytnio, a jak chciałam zacząć liczyć to uświadomiłam sobie że mam wrażenie że cały czas od ok 1,5h brzuch jest twardy. Skąd wiadomo czy to tylko przepowiadające? Ogółem dzisiaj mogłam się niestety przeciążyć,też był stres i silne emocje :/
Myślę, że twardy brzuch to skutek emocjonującego dnia. Odpocznij i zrelaksuj się 😊 Gdyby to było 'to', nie miałabyś wątpliwości. Skurcz narasta, ma swój szczyt i opada, żeby za kilka kilkanaście minut powrócić ☺️
 
Do góry