reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Gratulacje! Zdrówka 🤩Pierwszy poród? Jak wrażenia? Ile trwał?🤔
Drugi, pierwsze lekkie skurcze zaczęłam już odczuwać o 22 w sobotę ale takie właściwe zaczęły się o 1.20 i wtedy pojechaliśmy do szpitala. Urodziłam o 9.20 więc trochę to trwało i wydaje mi się że porod chyba gorszy niż pierwszy. No chyba ze nie pamiętam bo pierwszy był ponad 6 lat temu 😁
 
reklama
Ja tak miałam przy 2 synu 😁 pojechałam w dniu terminu i podczas ktg, pyta mnie położna jak się czuję ja że dobrze mały tylko się rozpycha, a ta że to skurcze 😂😂 ale akcja się nie rozwinęła i na drugi dzień cc
Ale cesarka tylko dlatego, ze były skurcze a nie podstępowala akcja? Czy co było przyczyną? Bo mnie wystraszylas 🙄
 
I nas też pełnia zadziałała i dzisiaj o godzinie 7:08 przyszedł na świat Julek ❤️
Urodził się troszkę za wcześnie bo w 36+3. I musi być podgrzewany. Ale ma się dobrze 🥰
Waży 3150 i mierzy 51cm ❤️🥰
Gratulacje! Julki tak już mają😄 Mój też przyszedł na świat w 36 tyg choć pediatrzy dawali mu o tydzień więcej, zdrówka!🙂
 
U mnie chyba noc pełna atrakcji. Zaczęły mi się lekkie skurcze, od 21, obserwuję liczę czy regularne. Jeszcze za słabe żeby jechać ale coś mi się wydaje że zaczynają się te właściwe.
3 majcie kciuki, mam nadzieję że to nie fałszywy alarm 😉
 
U mnie chyba noc pełna atrakcji. Zaczęły mi się lekkie skurcze, od 21, obserwuję liczę czy regularne. Jeszcze za słabe żeby jechać ale coś mi się wydaje że zaczynają się te właściwe.
3 majcie kciuki, mam nadzieję że to nie fałszywy alarm 😉
Dawaj znać kochana, trzymam kciuki za szybką akcję! 🤩 Jenak dzień po pełni to też dobry dzień na poród 🤣🤞
 
Ale cesarka tylko dlatego, ze były skurcze a nie podstępowala akcja? Czy co było przyczyną? Bo mnie wystraszylas 🙄
Nie, u mnie pierwsza była cesarka, drugi po terminie, zero akcji i stan po cesarskim cięciu także nie wyłowywali tylko od razu cc. Gdyby była akcja mogłabym urodzić naturalnie. A tak dupa. I dlatego teraz też będzie cc.
U mnie chyba noc pełna atrakcji. Zaczęły mi się lekkie skurcze, od 21, obserwuję liczę czy regularne. Jeszcze za słabe żeby jechać ale coś mi się wydaje że zaczynają się te właściwe.
3 majcie kciuki, mam nadzieję że to nie fałszywy alarm 😉
To trzymamy kciuki 🤗 aby to już było to 😁😁😁
 
reklama
Ja wczoraj po 2 godz skurczy przepowiadajacych, znowu się wyciszyło. Także moja gadzina bawi się ze mną w najlepsze 🙈 szczerze już tych boli mam dosyć :( normalnie funkcjonować nie idzie 😑
 
Do góry