reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Napisano teraz
Już jestem po wizycie szyjka 1,5cm ale zamknięta. Usg tylko sprawdził przepływy wkurzył mnie bo nie zważył małej, mówił do cc nie ważne to 😖
Dzwoniłam do szpitala i już wiem 😁 Przyjęcie i Cesarka 07.04 chyba że wody odejdą albo będą skurcze mam jechać do szpitala
Fajnie jest znać datę kiedy się urodzi, te czekanie na zasadzie nie znasz dnia i godziny jest męczące. 🤦🏽‍♀️ Zwłaszcza jak codziennie min.2os.pytaja się czy już się coś dzieje.

Mam mrowienie i takie drętwienie od kręgosłupa dosłownie nad pupą. I lekki ból na dole brzucha. Ale to trwa chwilę i puszcza, potem jeszcze ze dwa razy i koniec.
 
Czyli z tą pełnią coś się w naszej grupie nie sprawdza :)

Dziewczyny widzę, że dużo bardzo cesarek się szykuje... to macie wszystkie ze wskazań czy gdzieś Wam zależało po prostu, żeby jednak mieć CC ?
 
Informuj jak pójdzie, szybkiego rozwiązania! 🤩

Czyli z tą pełnią coś się w naszej grupie nie sprawdza :)

Dziewczyny widzę, że dużo bardzo cesarek się szykuje... to macie wszystkie ze wskazań czy gdzieś Wam zależało po prostu, żeby jednak mieć CC ?
U mnie się sprawdziło 😁 wczoraj rano przyszła na ten świat Hania z wagą 2980g i 53 cm wzrostu. Akcja rozpoczęła się naturalnie i tak też się skończyła.
 
reklama
Do góry