reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja jeszcze żadnych ubranek nie kupiłam 🙈 a gdzie dopiero pranie i prasowanie 😅 jakie rozmiary kupowałyście? Mam w planach niby kupić 56 ale boję się że będą za małe. I jak dużo ubranek już macie?
Ja mam dużo ubranek 56, sporo 62 i kilka 68. Młody ma mieć około 4 kg ale te ciuszki często mają zaniżoną rozmiarówke więc warto mieć trochę roz. 56, chociaż ja chyba mam za dużo 😬
 
reklama
Cześć :) Chciałabym Was zapytać ile szacunkowo ważą Wasze maluchy w okolicach 32 tyg ciąży. Pierwszy synek ważył w tym okresie 2,6kg i finalnie urodził się z masą 4,5kg a teraz maluszek waży niecałe 2kg. Zastanawiam się czy jeszcze przybierze na wadze i przekroczy 4kg czy jednak będzie mniejszy...
Pierwszy syn w 30tc ważył szacunkowo 1500 i urodził się pod koniec 38tc .z wagą 3750
Teraz drugi syn w 30tc. miał 1700. Gin mówi że może być w granicach 3500-4000 bliżej do 4kg.
 
Cześć :) Chciałabym Was zapytać ile szacunkowo ważą Wasze maluchy w okolicach 32 tyg ciąży. Pierwszy synek ważył w tym okresie 2,6kg i finalnie urodził się z masą 4,5kg a teraz maluszek waży niecałe 2kg. Zastanawiam się czy jeszcze przybierze na wadze i przekroczy 4kg czy jednak będzie mniejszy...
Mój miał w 30 tyg. 1700 g. i przewidywana waga przy urodzeniu to okolo 3700. Maluchy przybierają teraz około 200 g na tydzień.
 
Moja w 30tyg 1550g ważyła, teraz nie wiem. Przy poprzednich ciążach nie podawali mi wagi przy USG :( także porównania nie mam 🤷‍♀️
 
jaka cisza od rana :)

Pranie gotowe. Teraz tylko prasowanie i pakowanie torby. Myślę że na 1 marca będę spakowana :)

Wczoraj młody próbował chyba jeszcze się przekręcić bo z dwóch stron po bokach tak napierał że myślałam że brzuch mi pęknie. Albo ma długie giry i próbował w całości je wyprostować robiąc przy tym koci grzbiet. Byłoby to śmieszne gdyby nie bolało 🤦‍♀️

Idę na drzemkę, wczoraj mimo że dobrze spałam w nocy to położyłam się o 12 i ze snu wyrwał mnie telefon tak o 14:30. Teraz znowu strasznie spać mi się chce. Chyba organizm zbiera siły :)
 
jaka cisza od rana :)

Pranie gotowe. Teraz tylko prasowanie i pakowanie torby. Myślę że na 1 marca będę spakowana :)

Wczoraj młody próbował chyba jeszcze się przekręcić bo z dwóch stron po bokach tak napierał że myślałam że brzuch mi pęknie. Albo ma długie giry i próbował w całości je wyprostować robiąc przy tym koci grzbiet. Byłoby to śmieszne gdyby nie bolało 🤦‍♀️

Idę na drzemkę, wczoraj mimo że dobrze spałam w nocy to położyłam się o 12 i ze snu wyrwał mnie telefon tak o 14:30. Teraz znowu strasznie spać mi się chce. Chyba organizm zbiera siły :)
Mój młody też ostatnio tak napierał po obu stronach brzucha aż bolało, co chwilę coś tam wystawiał stopę czy piąstkę, tak że przez brzuch było widać 😁 No i wczoraj byłam u gina i okazało się, że młody już ustawiony prawidłowo więc raczej poród sn😳 Chyba te harce to było właśnie jego przekręcanie się. Następną wizytę mam za 3 tyg i wtedy lekarz da mi skierowanie na ktg, podobno po 36 tyg trzeba na nie chodzić.
 
Mój młody też ostatnio tak napierał po obu stronach brzucha aż bolało, co chwilę coś tam wystawiał stopę czy piąstkę, tak że przez brzuch było widać 😁 No i wczoraj byłam u gina i okazało się, że młody już ustawiony prawidłowo więc raczej poród sn😳 Chyba te harce to było właśnie jego przekręcanie się. Następną wizytę mam za 3 tyg i wtedy lekarz da mi skierowanie na ktg, podobno po 36 tyg trzeba na nie chodzić.
Ja już chodzę co 2 tyg do ginekologa i już na każdej wizycie mam ktg robione. Wychodzi mi ostatnia wizyta na 37tydz i da kiedy skierowanie na cesarkę.
Ja prawie spakowana ( brakuje mi wrzucić jakiś antyperspirant, kubek, i wsio) . Ciuszki poprane już wszystkie - ostatnia partia schnie na strychu ale one to i tak mało ważne bo to na 74rozm. Łóżeczko złożył w niedzielę syn :)
Zaraz się biorę za obiad. I odpoczynek
 
reklama
No własnie dziewczyny a wy jak często chodzicie do gina po 30 tyg.? Ja byłam wczoraj, tj w 33 tyg i mam przyjść za 3 tyg a gdzieś czytałam, że po 30 tyg co 2 tyg są wizyty. A jak to jest u was?
 
Do góry