reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Pisalysmy tu o wszystkim i wcale nie o pogodzie, dlatego byla potrzeba zamkniętego forum. Tematy sa bardzo często prywatne i tak od 4 miesięcy trwało.

Nie wiem po co dzisiaj znowu rozgrzebujesz temat wątku prywatnego ? Serio to w tej chwili jest nie potrzebne bo dobrze nam się tutaj rozmawia.
 
reklama
A odnośnie przypraw. To napiszcie dziewczyny bo kiedyś tutaj jedna dziewczyna zadała pytanie czy jecie mandarynki 😳 i w sumie do tej pory mnie to nurtuje bo odpowiedzi były ze jecie. Ale w sumie o co to chodziło ze niby czemu nie można ? Ja jem i mam mega ochotę akurat na nie cały czas. Ale nurtuje mnie to bo bym nie pomyślała ze tego nie można
Ja też jem , moja dobra znajoma też przez całą ciąże jadła i nic jej się nie stało :) - bobas zdrowy i ona też :p
Ja teraz dodatkowo muszę łykać żelazo bo niestety hemoglobina mi zjechała i zawsze biorę to żelazo w towarzystwie cytrusów typu mandarynki/pomarańcze, ponieważ żelazo jest lepiej przyswajalne w towarzystwie dużej ilości witaminy C.
 
Jeśli chodzi o brzuch to tylko jak gwałtownie wstanę czy coś to ciągnie po bokach brzucha, ale lekarz mówił, że to normalne.
Natomiast jak dłużej pochodzę albo jakieś zakupy czy coś to wtedy boli mnie jakby krocze tak na wylocie bardziej ;) nie wiem czy to o taki rodzaj bólu pytasz, alej jak isiądę albo się położę to przechodzi. Najgorzej właśnie przy staniu czy chodzeniu. Ale nie jest to cały czas ból, tylko nam wrażenie, że jak się przeforsuję... Raz na jakiś czas mi się to zdarza...
Jest to bardzo podobne uczucie do tego, które zaczęło mi się po pierwszym porodzie i pojawiało zazwyczaj tylko w trakcie okresu albo owulacji... żaden lekarz nie wie skąd to. Nacinana ani szyta nie byłam. Myślałam, że w ciąży będzie spokój, a tu też się zdarza...
Oooooo dokładnie o coś takiego mi chodzi, lepiej tego nie mogłaś zobrazować 😁 zobaczymy co mi we wtorek powie na wizycie, mam nadzieję,że z szyjka wszystko ok, bo ostatnio mówił,że bóle są ok ale szyjkę sprawdzał 6 tygodni temu..
 
Kochana, nie denerwuje się. Ja też ominelam ta listę, odnalazłam ją i się dopisałam, jeśli zostanę włączona do zamkniętego to dziękuję jeśli nie to trudno no świat się nie kończy i nie zacisnę nóg do maja 😂. Rozumiem wasze podejście bo też chciałabym się brzuszkiem pochwalić mimo że rozlany na boki i niekształtne ale nie chcę wszystkiego upubliczniać tutaj. Powiedziałaś jasno, że osoby aktywne tutaj jeśli pozostaną aktywne to będą dopisane- komunikat jest jasny wg mnie i nie ma co się denerwować bo teraz każda z nas ponoszą inne emocje.
Nie rezygnuj z kontaktu z nami bo są tu osoby nienowe ale może mniej aktywne, które dalej chcą mieć kontakt :) a temat wątku zamkniętego omijaj i nie psuj sobie nerwów.
A znalazlas jak dodac foto, Chciaz ja Cie kojarze i z nicka! Nawet dotknij na to kółeczko z P , zacznie wchodzić na Twój profil i tam można dodac wybrany swoj avatar.👍
Ja pamiętam ze jesteś w ciąży statszej niz ja, mialas wcześniej badania prenatalne. Ja dzis 17+1. ❤
 
Oooooo dokładnie o coś takiego mi chodzi, lepiej tego nie mogłaś zobrazować 😁 zobaczymy co mi we wtorek powie na wizycie, mam nadzieję,że z szyjka wszystko ok, bo ostatnio mówił,że bóle są ok ale szyjkę sprawdzał 6 tygodni temu..
Mi wgl nie sprawdzaja, i też ją poprosze, bo od wczoraj mam dziwne drzenia wibracje w pochwie, niech lepiej sprawdzi 🤔
 
reklama
Do góry