reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
U nas w luxmedzie zależy od gabinetu. Ja akurat chodzę do takiej lekarz, która ma usg w gabinecie, więc podgląda. 🥰


Ja też bez sił... Ciekawe czy to się kiedyś kończy, mdli mnie codziennie, zawsze zaczyna się po 16.
Mnie dziś cały dzień muli. Taki odruch wymiotny, że mówić ciężko. Jedzenie nie pomaga :( Na papierach ciężko się skupić, a co dopiero rozmawiać z klientami.
 
13+3/12+4
Probowalismy słuchać serca ale próba była krótka i zaniechana, prosto usg. Pierwsze przez brzuch - wiedziałam, że wyjdzie kosmita :p
Nie mierzyliśmy, ale zdziwiła mnie bo mówiła żeby szykować się na termin porodu na początek maja (a mówiła że będzie brany z pierwszego usg, może tak strzeliła)

Któraś (chyba nick na K) mnie pytała o wagę. Od ostatniej wizyty 3 tygodnie temu nie przytyłam, maksymalnie pół kg, ale ciężko ocenić dokładnie, bo trzeba odejmować buty i dość grube ubranie. Więc jest na plusie 5 kg od czasu przed ciążą.
A za dwa dni prenatalne :oZobacz załącznik 1190571
Fajne zdjęcie, aż sobie pomyślałam, kiedy moje było takie małe... ;)
Może jak się urodzi w święto pracy to będzie chociaż robotne :p
 
W jakim wieku będzie ciąża u ciebie na połówkowym?
Chyba 19 z hakiem, tu w NL tylko tak się wykonuje od 18-20,t.c, wiem wiem że w Pl im później tym lepiej, no ale tutaj jest inaczej póki co nie mogę narzekać, prowadzę tu druga ciąże i jest ok, więc chyba wiedzą co robią, co kraj to obyczaj 😜
 
Cześć dziewczyny. Chce się zapytać czy któraś z was też tak ma może, że np bardzo chciała córeczkę a okazało się że synek i ciężko się z tym pogodzić albo odwrotnie? Tylko proszę nie hejtowac
Wiesz co ja jestem taka pewna że będzie córka że szok, nie wiem co zrobię jak okaże się że stn(żartuję) napewno będę zawiedziona, i proszę wtedy aby każda po kolei mnie wyśmiała 😜może schowam to swoje przeczucie wtedy w kieszeń 🤣
 
A znacie dziewczyny ta wróżbę z obrączki i nitki ? 😂 z moich obserwacji zawsze się sprawdza od dawien dawna 😂 np mój kuzyn miał problemy z jądrami od dziecka , lekarze mowili ze nie będzie mógł mieć dzieci i faktycznie nic mu nie wychodzi .... nam np wychodziło zawsze dziewczynka chłopiec dziewczynka, No i teraz mieszka dziewuszka w brzuchu 😂❤️
 
A moja gin mówi że do końca mam przychodzić w spódniczce albo brać od pielęgniarek taka jednorazowa.. Bo będę mieć zawsze badanie ginekologiczne i usg przez brzuch więc chcąc nie chcac biorę id nich No zawsze jestem w spodniach
Nie źle, ja jeszcze ani razu nie miałam badania ginekologicznego w tej ciąży [emoji6] raz byłam na samolocie na początku jak mi cytologię pobierał.
 
Sny się podobno spełniają na odwrót 🙈🙈 jak byłam w ciąży z synem to mojej mamie śniło się, że trzyma dziewczynke, a teraz jej się śniło, że trzyma chłopca na rękach, a w brzuchu córka 😁😁😁
Matko nie kracz, że na odwrót. Bo mi się śniło że urodziłam w Wielkanoc to nie wiem czy się na Boże Narodzenie szykować czy jak 😂🙈
 
reklama
Do góry