reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziękuję bardzo za odpowiedź 🤗. Do lekarza mam 27ego na 14:30 więc jeszcze sporo czasu. Ciekawe czy na tej wizycie będę miala usg(do tej pory miałam tylko jedno, w 8 tygodniu na potwierdzenie ciąży) płci też nie znamy jeszcze a to już 17 tydzień. Jednak ja czuję że będzie syn, mój partner marzy o córce 🙈
Powinnaś mieć bo usg 11-14 tydzień jest obowiązkowe i jest nawet na NFZ
 
@Jagoda88 współczuję :(

Oj widzę, że to ciężki tydzień u nas. Ale kiedyś wyjdzie słońce!!

Ja za to dziś odkryłam, że nie mogę wciągnąć brzucha 😂 Do tej pory myślałam, że mam tylko moje sadełko i jak leżę na plecach to też czuję tylko miękki tłuszczyk, a tam chyba jednak coś rośnie 😂 Do pracy chodzę póki co w moich jeansach zwyczajnych, ale odpinam sobie guzik jak siedzę ;) W poprzedniej ciąży kupiłam dwie pary spodni ciążowych za 500 zł 😭 Tak bardzo chciałam spodnie z H&M bo w pasie i nogawki super, tylko, że wszystkie spodnie kończyły mi się przed kostką, a ja takich nie lubię, tym bardziej nie w zimie. Z C&A spodnie były za szerokie w nogawkach i tyle było z moich zakupów, że musiałam iść do normalnego sklepu ciążowego i kupić spodnie najdroższe w moim życiu. Za to w C&A dorwałam kurtkę zimową ciążową za ok 150 zł, więc teraz w weekend idę tam zapolować na cokolwiek. Swetry i bluzki kupowałam po prostu większe i takie nosiłam :)
Teraz w Lidlu ciążowe spodnie po 60 zl
 
Dziewczyny czy tylko ja nje używam tych jednorazowych ciuszków do badania u Gina? Nie lubię ich, wolę ubrać coś dłuższego i wtedy nie ubieram tych jednorazowych
Ja tez😜 nienawidzę ich i w nich czułabym sie jeszcze bardziej głupio niż jakbym miała gołym tyłkiem świecić 😁 stopy mam w rozmiarze 36, czasem nawet i 35, wiec te jednorazowe kapcie są za duze i spadają mi ze stop. Wiec od łazienki na fotel idę w skarpetkach (latem normalnie w sandałach czy innych lekkich butach). A jesli chodzi o ciuchy to mam kilka długich rozpisanych bluz, wiec i tyłek zakryją, i łatwo brzuch wystawić do usg itd.
Pod koniec pierwszej ciazy były straszne upały. Sukienek nie chciałam na wizyty, bo jakoś przy usg nie lubiłam lezec w majtkach, żeby sobie je gin oglądał😂 z kolei jak miałam krótkie spodenki to wtedy koszulka krótka dość. I jednak swobodniej sie czułam w tych spodenkach do usg, a do fotela isc z gołym tyłkiem niż do usg świecić majtkami😁
 
Ja też tylko "papucie" nakładalam sukienki a teraz dłuższe bluzki i nie trzeba już nic na tyłek zarzucać [emoji6]
A moja gin mówi że do końca mam przychodzić w spódniczce albo brać od pielęgniarek taka jednorazowa.. Bo będę mieć zawsze badanie ginekologiczne i usg przez brzuch więc chcąc nie chcac biorę id nich No zawsze jestem w spodniach
 
nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja to rosnę z dnia na dzień...😱😱😱 dzisiaj jak się zobaczyłam w lustrze to byłam w szoku, że ten brzuszek już jest taki duży 😱😱🙈🙈 chciałam sobie kupić sukienkę na święta, ale no chyba jeszcze się wstrzymam, bo kupię i wyjdzie, że w grudniu się w nią nie zmieszczę 😱😳🙈😂
Jeju! Jaki piękny! 😍🥰😍🥰😍🥰
 
reklama
Do góry