reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jeśli chodzi o mnie to juz jedna parę spodni musialam kupic o rozmiar wieksze, ale wkurzają mnie bo w pasie sa ok, ale za to nogawki jakieś takie duże :/ co do reszty garderoby, to na razie tez ok, cycki w sumie chyba bez zmian bo wchodzę w staniki które noszę do tej pory, no i w gacie tez ;)
Ps. Udalo mi się chyba znaleźć tetno, bylo słychać takie stukanie jak galopujacy kon i pokazywało gdzies kolo 150 ud/min, więc trochę jestem spokojniejsza chociaz wiadomo, że wizyty u lekarza nic nie zastąpi, ale musze czekać jeszcze 2 tygodnie:)
Jak kon to na dziewczynke,jak pociag to na chlopca
 
reklama
Wiesz ja widziałam na usg jak sprawdzał płeć i sama zobaczyłam że to dziewczynka 😝😝😝 chociaż wiadomo istnieje ryzyko ze jednak będzie chłopak ale wydaje mi się że tak pozostanie 🤗
Nie chce straszyć, ale właśnie ostatnio moja koleżanka mnie uświadomiła, że pomyłki na USG naprawdę się zdarzają :D - u jej siostry przy obu ciążach lekarz się pomylił 🙈 . W pierwszej ciąży miała być na 100 % dziewczynka, a wyszedł chłopiec. Przy drugiej ciąży miał być chłopiec, a urodziła się dziewczynka :D
Nie wiem jak lekarz sprawdzał tą płeć :p , ale po tym jak to usłyszałam to ja już chyba sama nie uwierzę na 100 % :p
 
Lekarz na prenatalnych był prawie pewien, że będzie dziewczynka ale 11t6d czy to nie za wcześnie żeby już mógł „coś” zobaczyć ? :D
Ja byłam 11+4 i moja prowadząca nagle wyjechała ze to może być chłopiec. Prenatalne miałam zaraz po 3 dniach i tam już lekarz był 80% pewien ze chłopiec i ja z tego co widziałam to tez zdecydowanie obstawiam chłopca. Wiec myśle ze Twój gin tez mógł coś zobaczyć albo nie zobaczyć siurka.
 
reklama
Teraz to i mi źle ze moze ktoś kto bym nie chciała zeby wiedział moje usg itp to zobaczył :(
Nie chciałam wywołać takiej reakcji :( chciałbym bardzo z Wami zostać ( wiem, że nie udzielałam się jakoś szczególnie- ale już jestem na l4 wiec będę miała więcej czasu) nie wyobrażam sobie brak Waszego wsparcia... może faktycznie warto zrobić tak jak któraś z Was to zaproponowała jeżeli na prywatnej będą osoby nieaktywne wtedy będzie trzeba je usuwać ...
 
Do góry