reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny... Ja to już mam taki wkurw, że masakra 🤦‍♀️ Coś przeczuwam, że do wesela nie dojdzie bo co rusz trąbią o nowych obostrzeniach, a wśród nich całkowity zakaz wesel... Jestem na tym zwolnieniu i ciężko mi się odnaleźć, przestawić na codzienność bez pracy zawodowej. Tęsknię strasznie za swoją Mamą 🥺 Tak mi jej brakuje... Brakuje mi też pracy z ludźmi. Jeszcze ten dzisiejszy sen. I ta pogoda na dobitkę! Mam doła jak diabli.
 
reklama
Dziewczyny, po mojej wizycie w poniedziałek 16+3 nadal nie wiemy kto tam mieszka, w sumie nie jest to najwazniejsze bo najwazniejsze jest zdrowie, pewnie na następnej wizycie się dowiemy 😍 Ale głównie chodzi mi o to, ze nie wiemy bo ten dzidziuś wiecznie śpi i jest obrócony. Nie wiem na każdym usg na którym byłam te dziecko jest jakieś takie spokojne.. nie fika koziołków, smacznie śpi. Czy któraś z Was miała tez bądź teraz ma tez takie spokojne dziecko? Chciałam pójść do innego lekarza jeszcze się zbadać czy wszystko jest ok. Lekarz próbował poruszyć maleństwo żeby się obróciło, ale nic się nie zmieniło 😊 Dajcie znać 😀
Próbowałaś jesc coś slodkiego przed badaniem? Ja tak zrobiłam przed prenatalnym bo chciałam żeby się ruszala i zadziałało :D machała nam i śmiesznie fikała.
 
Jeśli chodzi o mnie to juz jedna parę spodni musialam kupic o rozmiar wieksze, ale wkurzają mnie bo w pasie sa ok, ale za to nogawki jakieś takie duże :/ co do reszty garderoby, to na razie tez ok, cycki w sumie chyba bez zmian bo wchodzę w staniki które noszę do tej pory, no i w gacie tez ;)
Ps. Udalo mi się chyba znaleźć tetno, bylo słychać takie stukanie jak galopujacy kon i pokazywało gdzies kolo 150 ud/min, więc trochę jestem spokojniejsza chociaz wiadomo, że wizyty u lekarza nic nie zastąpi, ale musze czekać jeszcze 2 tygodnie:)
 
reklama
Do góry