reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny mam do Was pytanie juz pare dni się zbieram żeby Wam je zadać :)) ... jak u Was ze współżyciem ? Jestem w 12 tygodniu na prenatalnym usg wszystko ok.. mam obawy czy to będzie bezpieczne i jak jest u Was?
Dopóki plamilam to oczywiście nie było mowy. A teraz nie ma żadnych przeciwwskazań, nic złego sie nie działo. Ani nie plamilam ani nic nie bolało. Gorzej, bo chęci brak😜 zmusilam sie, bo męża mi było szkoda, ale niestety w ciazy nie czuje sie atrakcyjna i w ogóle przeprogramowana, ze nie mam ochoty...
 
reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie juz pare dni się zbieram żeby Wam je zadać :)) ... jak u Was ze współżyciem ? Jestem w 12 tygodniu na prenatalnym usg wszystko ok.. mam obawy czy to będzie bezpieczne i jak jest u Was?
U mnie cisza, chociaż mąż by chciał, a lekarz też nie zabronił ale ja się tak nie wyraźnie czuję, mdli i dlatego unikam.
 
Dziękuje za Wasze odpowiedzi jesteście Kochane! Tez nie miałam ochoty dlatego nawet nie pytałam na na wizycie a kolejna dopiero za 3 tygodnie.. ale skoro mówił, ze ciąża przebiega prawidłowo to myśle ze nie ma przeciwwskazań, nie plamie ani nic mni nie boli... jeszcze raz Wam dziękuje :)
 
Dzień dobry dziewczyny :) u nas 14 tydzień i 5 dni. Czuję się wspaniale bardzo. Dziś lekko zaczęło cmic mnie krocze i miednica. Co do seksu to u nas od początku jest mega ogień z deszczem na końcu 🙈. Gdybym mogła to bym robiła to cały czas i w każdym miejscu. Myślicie ze to jest ok? Z tego co czytam to u Was wygląda to całkiem inaczej.
 
Dzień dobry dziewczyny :) u nas 14 tydzień i 5 dni. Czuję się wspaniale bardzo. Dziś lekko zaczęło cmic mnie krocze i miednica. Co do seksu to u nas od początku jest mega ogień z deszczem na końcu 🙈. Gdybym mogła to bym robiła to cały czas i w każdym miejscu. Myślicie ze to jest ok? Z tego co czytam to u Was wygląda to całkiem inaczej.
Ja tam Ci zazdroszczę😁 przynajmniej masz trochę radości z życia😜
 
Ja tam Ci zazdroszczę😁 przynajmniej masz trochę radości z życia😜
Ojjj mam ale wiesz co? Ja mam taką ochotę że czasem nie potrafię się opanować i przystępuje do akcji🙈🙈 śmiem twierdzić że teraz mam większą ochotę jak przed 😅. Ostatnio jego ojciec prawie nas przyłapał a ja w chwili orgazmu musiałam mój deszcz zatrzymać bez wydania dźwięku z siebie 😂😂 jego mina mówiła sama za siebie 🤣🤣🤣
 
A to nie jest na analogicznych zasadach jak w przypadku zasiłku chorobowego? Czyli jak pracodawca zatrudnia powyżej 21 pracowników i kobieta nadal jest zatrudniona to zasiłek wypłacany jest za pośrednictwem pracodawcy? 🤔
W moim przypadku nie,jesli nie przedluzą mi umowy na czas określony. Wtedy zus wyplaca zasilek
 
reklama
Dopóki plamilam to oczywiście nie było mowy. A teraz nie ma żadnych przeciwwskazań, nic złego sie nie działo. Ani nie plamilam ani nic nie bolało. Gorzej, bo chęci brak😜 zmusilam sie, bo męża mi było szkoda, ale niestety w ciazy nie czuje sie atrakcyjna i w ogóle przeprogramowana, ze nie mam ochoty...
ja normalnie wspolzyję😄 Lekarz powiedział ze spoko. Mysle ze nie masz czym sie przejmowac.😊
 
Do góry