reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Czy tylko ja tak mam ze po sikaniu(a sikam chyba co godzine) to analizuje co tam na papierze po podtarciu?jakas obsesje mam
Mam to samo, a tymbardziej, że zrobił mi się tam jakis "pryszcz", więc jak wczoraj zobaczyłam kropki krwi to juz chciałam lecieć na IP, ale przypomniałam sobie, że właśnie to chyba przez to, i faktycznie, pękło i nieraz jeszcze troszkę krwi poleci jak się podetre 🤷‍♀️ ale nawyk spoglądania mam od początku, nie wiem czemu 🤔
 
reklama
No i prawdopodobnie dziewczynka. Wady wykluczone. Jak to stwierdził lekarz obraz i pomiary książkowe 🙂
Oddycham z ulgą, Stary się cieszy nawet listonoszowi się pochwalił 😂😂
Hahha padłam z tym listonoszem!
A wyobraziłam sobie Twojego starego mine jakbyś to Ty się pochwaliła hahahah!!
Super wieści gratulacje ❤️❤️
 
@kika1kika a z czego masz egzamin? :D

@Dorota991 o mamo ale cud kotek 😍 Próbuję męża namówić na takiego sierściucha, ale podejrzewamy alergię u młodej, więc na razie czekamy.

U mnie w pracy nie wie tylko dziewczyna, z którą pracuję na co dzień i nie wiem kiedy będę jej mogła powiedzieć, bo nie chcę jej wystraszyć (ja przyszłam na zastępstwo za dwie dziewczyny, które urodziły) ;) I wpadłam na pomysł, że mojemu najlepszemu przyjacielowi powiem dopiero jak zobaczymy się na żywo, a może nam się udać dopiero w grudniu, więc liczę, że sam zauważy już 😂
Moje kocie podobno mało uczula, taka rasa ale przy podejrzeniu alergii warto wybrać się do hodowli i posiedzieć trochę, żeby sprawdzić reakcję bo różnie bywa.
 
reklama
Do góry