reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Jestem dzisiaj trochę w kropce. Dowiedziałam się że moja lekarka prowadząca przeniosła się do innego szpitala w innym mieście. Nie wiem co mam teraz zrobić 😐 wybrałam ją ze względu też na to że pracuje w danym szpitalu, więc teraz bije się z myślą czy szukać innego lekarza prowadzącego 😔 co byście zrobiły na moim miejscu?
 
Kochane! Jeszcze jedno pytanie przed USG prenatalnym, co z wypełnieniem pęcherza? Pełny pusty? Sikać, r
Trzymać? Help bo mój ciężarny mózg nie ogarnia.
Już tak jestem zmęczona tym stresem, że ledwo żyję 🙁
Ja szlam z pustym i było widać. Za to ba poprzednim usg, w 8 tygodniu miałam pełen pęcherz, usg było jeszcze dopochwowe i lekarz nie mógł w ogóle znaleźć zarodka! Byłam tak zestresowana, bo widziałam,ze cos nie tak i miałam najgorsze myśli. Ale lekarz kazał mi sie wysikac, wysikalam ile dałam rade, ale z tych nerwow i tak nie do końca. No i potem juz znalazl maluszka, a ja odetchnęłam z ulga😁
 
Kochane! Jeszcze jedno pytanie przed USG prenatalnym, co z wypełnieniem pęcherza? Pełny pusty? Sikać, r
Trzymać? Help bo mój ciężarny mózg nie ogarnia.
Już tak jestem zmęczona tym stresem, że ledwo żyję 🙁
Jezeli badanie przez brzuch to na tym etapie lepiej z pełnym pęcherzem. W usg przez pochwę pełny pęcherz zaś będzie przeszkadzał wiec to zależy jak lekarz chce badać. Chyba większość zaleca przyjść normalnie i sprawdzą sobie sami tak żeby było najlepiej widać.
 
@kika1kika a z czego masz egzamin? :D

@Dorota991 o mamo ale cud kotek 😍 Próbuję męża namówić na takiego sierściucha, ale podejrzewamy alergię u młodej, więc na razie czekamy.

U mnie w pracy nie wie tylko dziewczyna, z którą pracuję na co dzień i nie wiem kiedy będę jej mogła powiedzieć, bo nie chcę jej wystraszyć (ja przyszłam na zastępstwo za dwie dziewczyny, które urodziły) ;) I wpadłam na pomysł, że mojemu najlepszemu przyjacielowi powiem dopiero jak zobaczymy się na żywo, a może nam się udać dopiero w grudniu, więc liczę, że sam zauważy już 😂
 
Ostatnia edycja:
reklama
@kika1kika a z czego masz egzamin? :D

@Dorota991 o mamo ale cud kotek 😍 Próbuję męża namówić na takiego sierściucha, ale podej

U mnie w pracy nie wie tylko dziewczyna, z którą pracuję na co dzień i nie wiem kiedy będę jej mogła powiedzieć, bo nie chcę jej wystraszyć (ja przyszłam na zastępstwo za dwie dziewczyny, które urodziły) ;) I wpadłam na pomysł, że mojemu najlepszemu przyjacielowi powiem dopiero jak zobaczymy się na żywo, a może nam się udać dopiero w grudniu, więc liczę, że sam zauważy już 😂
Ja sie wybieram na wigilie do rodziny, tzn babci, dziadka, mamy, taty, rodzeństwa, rodzenstwa ciotecznego i chrzestnego i ciotki i wie mama, 2 rodzenstwa i babcia reszta nie wie i dowie sie w Wigilie tez liczę na to ze zauwaza sami i będzie szok😅😅😅
 
Do góry