reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A propos rozmiarów biustu. Ja przed ciążą nosiłam 75B jak statystyczna Polka i jeszcze mi się wydawało za duże. Po ciąży poszłam dobrać biustonosz do karmienia u brafitterki i okazało się, że noszę 60 F 😅 i nie, biust wcale nie był dużo większy niż przed ciążą
Wiecie ja myślę czasami ze u brafiterek jest inna rozmiarowka.
Laaata temu poszlam z koleżanką po stanik i ona faktycznie nosiła F, więc poszłyśmy do sklepu właśnie z bielzna i pani brafiterki. Ja mam B, a pani twierdziła ze D, kazala przymierzyć taki stanik, w którym utonęlam 🤣🤣🤣, mialam te miseczki na poł dekoltu w góre, pytam jej co mam sobie tam włożyć a ona ze jest dobrze 😂😂😂!🙈🙈🙈
Ja pierdykam, nice 😅 Wszystkie moje przyjaciółki mają obfite biusty i jak jesteśmy gdzieś nad wodą, to tak im strasznie zazdroszczę tych obfitych, falujących przy poruszaniu się piersi. Ja przy nich ze swoimi rodzynkami czuję się jak chłopiec 😂🙈
Welcome to The Club! 🖐
Do tego jestem wysoka, wiec tw moje rodzinki znikają 😂😂😂!

Ale mnie dziś moje dziecko bije po jajnikach, a jak kichnęłam myślałam, że zemdleje 🤣🤣
U mnie chyba dzis Dzidzia ❤ nie miała treningu i odpoczywa, bo lewego nie katuje!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny a ja dzisiaj byłam na prenatalnych. Jestem szczęśliwa bo wszystko dobrze wyglądało według pani doktor i mój mąż mógł wejsc i pierwszy raz zobaczył nasze dziecko które machalo do nas rączkami i sie wiercilo i fikało :)
Pani doktor powiedziała że na 90 procent dziewczynka (M P 90 - zupełnie jak u Ciebie) i mam nadzieję że się potwierdzi bo od początku czułam że dziewczynka :)
Co do wróżenia to z chińskiego wychodziła mi dziewczynka a z Ph moczu wychodził chłopiec więc obalam teorie :p
Mam nadzieje ze wyniki testu pappa za tydzień lub dwa nie popsują mi humoru.
Kocham moja śliczna córcię ♥️
 
Dziewczyny a ja dzisiaj byłam na prenatalnych. Jestem szczęśliwa bo wszystko dobrze wyglądało według pani doktor i mój mąż mógł wejsc i pierwszy raz zobaczył nasze dziecko które machalo do nas rączkami i sie wiercilo i fikało :)
Pani doktor powiedziała że na 90 procent dziewczynka (M P 90 - zupełnie jak u Ciebie) i mam nadzieję że się potwierdzi bo od początku czułam że dziewczynka :)
Co do wróżenia to z chińskiego wychodziła mi dziewczynka a z Ph moczu wychodził chłopiec więc obalam teorie :p
Mam nadzieje ze wyniki testu pappa za tydzień lub dwa nie popsują mi humoru.
Kocham moja śliczna córcię ♥️
Gratulacje:))
 
reklama
Do góry