reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny u mnie wszystko cacy!!! 👌:)
Dziecko piękne i zdrowe! ❤
Nie mam siły pisać dziś nic więcej taka zmęczona jestem i strasznie mi niedobrze🤢padam na twarz
Dodaje zdjęcie mojego cudu:)
Na następnej wizycie możliwe że poznam płeć tak mi powiedział ☺
Termin 4 kwiecień 🥳

Zobacz załącznik 1178294
Suuperasne, to jest 3d,4d?Super data prawie jak moja, może będziemy razem rodzic 😜
 
To mi się chciało płakać na przyjaciółkach jak Patrycja musiała oddac ta mała swoją rodzinie zastępczej 😱🤦‍♀️😢😭
Tak czlowiek z boku by popatrzył, to by powiedzial, że jakies niespełna rozumu 🤣
No ale to nie my, to hormony 🤣 tak się ze wszystkim tłumaczę staremu jak coś przeskrobie czy wlasnie wyje z byle powodu 🤣
 
To ja najpierw miałam USG szczegolowe przez brzuszek juz, i dostałam pełen opis co widać na zdjęciach, czy tętno i przepływu są prawidłowe. Była mierzona i czaszka i ciałko. Wszystkie wyniki na trisomie były wbijane do programu który na opisie wypluł prawdopodobieństwo choroby. Potem poszłam na pobranie krwi na pappa, byłam pytana o wiek wagę i w jaki sposób było poczęte dziecko oraz datę ostatniej miesiączki. I w przyszłym tygodniu mam mieć wyniki :)
Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂
 
Dziewczyny. Mam dziś jakies zabójcze pragnienie od rana.Czy to normalne? Glukoza,ktora robilam jakies 3 tyg temu wyszła mi w normie....wypilsm pol litra wody w ciagu ostatnich 30 min....
 
A mi dzisiaj dziewczyny łeb pęka, jak na zatoki, cała głowa ciepła nad nosem boli, głowa ściska.. Ale to przez moją głupotę, bo wczoraj na noc z ręcznikiem na głowie wyszłam na balkon po klamerkę.. 🤦‍♀️🤷🏼‍♀️Nie będę nawet tego komentować.. Mózg nie działa tak jak powinien, zrzucę to na to 🤣🤦‍♀️, dzisiaj wpadła do mnie koleżanka z dwiema córkami na dwie godziny , armaagedon totalny, takiego syfu co one narobiły w dwie godziny to mój mały przez tydzień nie robi, a ja zawsze na niego narzekam 😱poprostu szok totalny..
 
reklama
Do góry