reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja też mam brązowe plamienie, dostałam duphaston, też się bardzo przestraszyłam ale później byłam na USG i widziałam bijące serduszko więc wierzę że będzie dobrze😊 rozumiem że nie daje Ci to możliwości cieszyć się ciąża ale stres i zamartwianie się teraz nic nie pomoże a tylko może zaszkodzić. Plamienie brązowe może być nawet od hormonów podobno ale też mogło jakieś naczynko pęknąć. Też słyszałam że póki nie ma żywej krwi to nie ma co panikować. Więc spróbuj się uspokoić i myśleć pozytywnie 😘 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😊
Dzięki za wsparcie i dobre słowa właśnie tego mi było trzeba ❤️ A u Ciebie znaleźli przyczynę plamienia ?
 
reklama
Dzięki za wsparcie i dobre słowa właśnie tego mi było trzeba ❤ A u Ciebie znaleźli przyczynę plamienia ?
Po to tu jesteśmy żeby się wspierać 😘 w sumie nie wiadomo czemu jest to plamienie, na usg jest wszystko dobrze jak na tą chwilę, więc mój ginekolog kazał mi to obserwować, jakby się nasiliło jechać na izbę przyjęć i brać duphostan. Ja podejrzewam że może to być od nadżerki ponieważ przed zajsciem w ciążę już miałam ale idę niedługo do mojego ginekologa i zobaczę co powie. Ale jestem dobrej myśli bo plamienie narazie ustało 😊 bądź dobrej myśli Kochana 😘
 
Hej, ja tak miałam. Jakoś właśnie w 6 tygodniu zaczęłam plamić, poszłam do gina, był sam pęcherzyk ciazowy. Po tygodniu kolejne usg i było juz serduszko (plamilam nadal), a potem po kolejnym tygodniu znowu wizyta, serduszko nadal ładnie biło (to juz były 2 tygodnie plamienia). A było to jako 7+2. Lekarz kazał sie nie przejmować, ale oszczędzać w miare. I powiedział, ze wg niego to są takie plamienia implantacyjne związane z zagnieżdżaniem zarodka. Mimo, ze w necie wyczytasz, ze trwają tylko ok.3 dni😜 Czy sie dobrze skończyło to sie okaze w kwietniu😉 ale od tygodnia juz nie plamie, teraz zaczynam 10 tydzień, 10 września mam wizytę i zobaczymy co tam słychać. Ale tez sie nadenerwowalam i w sumie obawy jakies nadal mam
Dzięki kochana , staram się jakoś uspokoić ❤️ W takim razie leżę i zobaczymy co z tego będzie 🙃 ja mam wizytę 15.09 daj znać co tam u Ciebie po wizycie ;) a pobolewal Cię czasem brzuch jak na miesiączkę? Ja od dwóch dni mam takie lekkie bóle.
 
Dzięki za wsparcie i dobre słowa właśnie tego mi było trzeba ❤ A u Ciebie znaleźli przyczynę plamienia ?
Klaudia mi pomogla luteina mialam bezowe plamienia w 6 tygodniu, a lekarze powtarzają że na początku ciąży często są plamienia, zawsze trzeba sprawdzac, powtarzać USG, ale nie panikowac, brak jest medycznych wytlumaczen dlaczego tak się dzieje . Mi raz oproznil sie krwiak (rano krew), raz bez powodu w nocy krew i porem brazowe plamienie 1.5 dnia, Dzidzia ❤ rozwija się dobrze, seruszko pracuje. Mały rośnie ❤. Plamienia brak 😃 .
Naprawdę bądź dobrej myśli, ściskam Cię mocno 😃 .
 
Dzięki kochana , staram się jakoś uspokoić ❤ W takim razie leżę i zobaczymy co z tego będzie 🙃 ja mam wizytę 15.09 daj znać co tam u Ciebie po wizycie ;) a pobolewal Cię czasem brzuch jak na miesiączkę? Ja od dwóch dni mam takie lekkie bóle.
Ja mam wizyte 11. 09 także podobne terminy 😊 jasne dam znać 😊 teraz już nie, czuję brzuch takie ciągnięcie ale tydzień temu miałam silne bóle szczególnie w nocy, moja mama się śmiała ze nie mam foli bąbelkowej bo jestem chuda więc dlatego 😂 ale czytałam że takie bóle na początku są normalne także nie martw się na zapas, odpoczywaj i zrelaksuj się 😊
 
Dzięki kochana , staram się jakoś uspokoić ❤ W takim razie leżę i zobaczymy co z tego będzie 🙃 ja mam wizytę 15.09 daj znać co tam u Ciebie po wizycie ;) a pobolewal Cię czasem brzuch jak na miesiączkę? Ja od dwóch dni mam takie lekkie bóle.
Tak, pobolewal😉 w dniu, w którym miałam wizytę, w 8 tygodniu nawet miałam takie momenty jakby ściskania macicy, a na jej wysokości pod ręka wyczuwałam twardy okrągły jakby balonik. Ale była wizyta, serduszko ładnie biło, dostałam l4 i czekam na następna wizytę.
 
@magnolia1505 niby tak, ale dla mnie to nie pojęte. Zeszły rok chodzili może łącznie 2.5mies. Pomijam te zakatarzone dzieci, kaszlace jak gruzliki, które rodzice przyprowadzali, bo to już dla mnie kosmos... Teraz niby nie wolno a moi jak zwykle chorzy.. Tragedia
 
Pewnie ze trzeba na siebie uważać i dbac, bo jesteśmy teraz podwójnie odpowiedzialne.
Dodam, ze znajoma rok temu w kwietniu w 2mc zaziebila się fest, dostala jakies tabletki z czosnkiem, siedziała w domu i jej przeszło a synek ma dziś 9-mcy zatem nie kończy się źle, ale popieram troskę o zdrowie.
No to teraz Dzidziu mnie nastraszyłas. Ja sie przecież przeziebiłam😔Co prawda juz po temacie,ale sam początek ciązy😱Ja jednak wierzę ze jak dziecko jest silne nic mu sie nie stanie. Ile razy slyszalam o kobietach które dowiadywaly sie o ciazy w 9,10 tygodniu,wcześniej nie wiedzac o niczym pily i jadły co chcialy i teraz maja zdrowe dzieci. Prawda jest taka ze mozna leżeć uwazac na wszystko a jak dzidzia jest słaba to organizm sam zalatwia sprawę. Prawa natury.
 
Cześć dziewczyny , termin mam na 28.04 wiec na sam koniec ale niestety od tygodnia bez przerwy plamie ;( Czy , któraś z Was tak miała i wszystko się udało ? W czwartek byłam na usg z miesiączki wychodziło 6t0d z usg 5t5d i trochę mnie to martwi , biło już serduszko. Lekarz mnie uspokajał ze dużo kobiet plami i dopóki jest to brązowe plamienie mam nie panikować ☹ Strasznie się stresuje ;( co byście zrobiły na moim miejscu ? Przez to plamienie nie mogę cieszyć się ciąża 😢
Cześć Klaudia 😊 Fajnie, że z nami jesteś. Tutaj będzie Ci dobrze. Gratuluję serduszka ❤️ A co do plamienia to zaufaj lekarzowi i stosuj się do wszystkich zaleceń. Na pewno będzie dobrze 😘
 
reklama
Jestem aktualnie przeziębiona. Praca w przedszkolu, pogoda jest jaka jest no i mnie tez dopadło. Nie mam zamiaru się stresować, że coś pójdzie nie tak. Nie każde przeziębienie kończy sie źle. Nie ma co uogólniać.
Myślę, że u Ciebie w poprzednich ciążach dziecko było za słabe. Przy zdrowych ciążach myślę, że przeziębienie nie doprowadzi do poronienia.



Czemu nie bierzesz euthyroxu w nocy? Ja jak się przebudzę, to łykam tabletkę i ide spać dalej. A rano moge normalnie zjeść śnaidanie ;)



Może warto by było jednak jechać do lekarza?




Też tak miałam, na parę dni mi zniknęły objawy. W trakcie tego miałam usg, wszystko dobrze. Później po 2 tyg kolejne usg i też wszystko ok. Głowa do góry ♥



Tak to niestety jest. Trzymaj się :* zaraz syn wyzdrowieje i znów odpoczniesz


Dzień dobry. Wczoraj moja córka została w domu, bo trochę przeziębiona jest. No i wczoraj tez mnie rozłożyło. Katar, gól gardła. Co się dziwić jak w przedszkolu wszystkie dzieci z gilami po pas. Pogoda też paskudna, ostatnio było 8 stopni.
Tak się staram, jak mąż do pracy wychodzi i jeszcze na chwilę drzemka. A tu dzisiaj tylko wielki głód i zero spania, 😂
 
Do góry