reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A słuchajcie co mi poradzicie, od niedawna 2 tyg biore luteine i od kilku dni nieraz po siusianiu mnie piecze i swędzi nie jest tak ze caly czas tylko czasem i z reguły wieczorem
Mysle ze to przez luteine bo po niej zaczęły sie problemy
Macie jakies maści które mozna stosowac w ciąży?
 
reklama
Dziewczyny czy w dobie koronawirusa można do gabinetu wchodzić z tatusiem 😁
Mam wizytę w poniedziałek i się zastanawiam czy będziemy mogli wejść razem usłyszeć jak serduszko bije ☺
My jak byliśmy w Kielcach to mogliśmy jeszcze z synkiem .. Trochę to by było chore płacisz prywatnie tyle pieniędzy i nie może mąż wejść zobaczyć..
 
U mnie w 6+2 już było słychać, ale każda ciąża inna. Przedewszystkim też kwestia sprzętu u gina
Tak tak wiem ze lekarze patrzą na. Faktyczne tygodnie i dni

Wiesz tego właśnie nie wiem bo nie czytam [emoji16] ide jutro na usg i mnie nurtuje czy powinno byc widac serce bo mowia ze jak a 8 tyg nie widac to mozna spisac na straty czyli w 7 ma byc widac czy tam tak jak mam jutro 6+2?
 
No wlasnie, ja bardzo bym chciala chlopca😍 (wiadomo - zdrowie to absolutny priorytet!), ale tak sobie poczytuje na forach, ze wiekszosc dziewczyn chcialaby dziewczynke i tak sie zastanawiam, czy ze mna cos nie tak?😅😜
A pierwsze dziecko? Ja też jako pierwsze chciałam syna noi mam, teraz bym chciała równowagę wprowadzić i dziewczynke mieć, póki co objawy mam na dziewczynke zobaczymy cyz się sprawdzi 😜😜
 
Cześć Dziewczyny! Ja dziś pierwszy dzień w biurze po HO i powiem, że nawet szybko zleciało, ale cały dzień mnie od jedzenia odrzucało, dopiero teraz pół chleba pochłonęłam... I oczywiscie pomidor + cebula! Masakra!

Ale w pracy tak wiele zadań przede mną, najgorzej, że dużo ludzi na L4 i projekty się sypią i mam je ratować, a jak im powiedzieć, że ja będę następna?!

Ciężko, dziś mam myśli na co mi to było i czy ja w ogóle dam radę :(
 
Od polowy dnia mam takie dziwne bole po prawej stronie...zakulo zaciagnelo po prawej stronie tak mocno az sie ruszyc nie moglam...jak robila mi usg to dziecko bylo bardziej po lewej.Troche nad tym mysle bo w sumie caly dzien boli szczegolnie jak chodze,taki dziwny rozlany bol.przestalam dzis brac dupka i sie zastanawiam czy to przez to.biore inny pogresteron.W sumie to pierwszy taki mocniejszy bol w tej ciazy.czuje ze mdlosci wrocily troche.W pracy dzis jak siedzialam to tak mnie sieklo zmeczenie czy cos jakbym pijana byla,az kolezanka mowi ze chyba zaraz zasne takie mam oczki heh,kawa pomogla.sorry ze przynudzam ale musze to gdzies napisac.:)
A kiedy miałaś usg? Nie wiem czy ominelam czy się nie chwaliłaś? Bo coś kojarzę ze miałaś mieć w tym lub przyszłym tygodniu🧐?
 
reklama
Do góry