reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny masakra.. Tak mi śmierdzą śmieci w domu.. I miska psa że boję się wchodzić do kuchni.... 😭
To chyba tylko przez te dwie rzeczy wymiotuję.. Masakra... Dodam że staram się częściej je wyrzucać tak samo jak myć miskę psa. Mam tylko nadzieję że niedługo nie będę tak odczuwać tych zapachów 😔
Miłego dnia wam życzę..
Oraz trzymam kciuki za wizyty
Mam to samo... Nazwałabym to takim obrzydzeniem. Do kuchni prawie wcale nie wchodzę a jak otwieram lodówkę to zatykam nos 🤢
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja od 12 w nocy mam tak straszne mdłości, połowę nocy nie spałam, że wzięłam L4 na dwa dni, na razie od internisty, bo w pracy jeszcze nie wiedzą , że jestem w ciąży ale chcę się zapisać w tym tygodniu do ginekologa i już od niego wziąć zwolnienie. Jestem w 7 tyg i zastanawiam się czy w ogóle dostane od mojego lekarza zwolnienie , zobaczymy 🤪
Mnie też wszystkie zapachy odrzucają, oprócz słodyczy, powiem Wam, że jak jest mi niedobrze i zjem czekoladowego cukierka to trochę lepiej. A mięsa nie tykam wcale bo od razu mi niedobrze 🤢
 
Mnie od piątku żołądek boli, dzisiaj jest już trochę lepiej ale przez weekend za dużo nie zjadłam... Ktoś pisał jakie leki można brać na żołądek w ciąży ale kurcze znaleźć to teraz :) Ratuje się trochę rumiankiem ale marne efekty. Za to jak boli to nie mam mdłości, ale nie wiem co gorsze :p
 
Troche ulzylo ja bylam na wizycie 5+3 wd Om. Mowi ze narazie wszystko ok ale musimy poczrkac 10 dni na serduszko itd. A to czekanie najgorsze juz sie naczytalam o pustym jaju plodowym i mam dosc [emoji2356] nie wiem czy te hormony tak dzialaja czy co jest.

U mnie objajow ciazowych brak ale mam prace ze srodkami chemicznymi denzyfenkujacymi itd i jakos mi sie nie usmiecha tam dalej pracowac. Wiec jutro do lekarza i na zwolnienie.
 
Troche ulzylo ja bylam na wizycie 5+3 wd Om. Mowi ze narazie wszystko ok ale musimy poczrkac 10 dni na serduszko itd. A to czekanie najgorsze juz sie naczytalam o pustym jaju plodowym i mam dosc [emoji2356] nie wiem czy te hormony tak dzialaja czy co jest.

U mnie objajow ciazowych brak ale mam prace ze srodkami chemicznymi denzyfenkujacymi itd i jakos mi sie nie usmiecha tam dalej pracowac. Wiec jutro do lekarza i na zwolnienie.
Super gratulacje.. 5+3 to wczesna ciąża... Spokojnie za 6dni będzie już widać serduszko
 
Dziewczyny kiedy informujecie pracodawcę o ciąży? Ja jestem w 10 tyg, zaświadczenie o ciąży mam wypisane i wpisane w nim 9/10 tyg ciąży. (Umowę mam do końca litego 2021) Zastanawiam się czy lepiej poczekać po 12 tyg i takie zaświadczenie dostarczyć do pracodawcy. 🤔
Ja poinformuje dopiero po prenatalnych jak będę pewna, że wszystko jest ok.
Choć akurat u mnie to bez różnicy kiedy powiem, bo ja mam umowę na czas nieokreślony. Na L4 chce pójść dopiero od stycznia 2021, jeśli stan mi na to pozwoli ;) póki co praca zdalna dla mnie jest ok.
 
Ja mam usg 10/09 i moze juz bede taka na zasadzie ze jak bede musiala to powiem w pracy.zalezy co tam zobacze.A tak to bede czekac do co najmniej 12 tygodnia.Ja pracuje z 2 dziewczynami i sa super,razem sie trzymamy,reszta to faceci najwieksze plotkary na swiecie,do tego dwoch to anglicy i sa rasistami...
 
Ja poinformuje dopiero po prenatalnych jak będę pewna, że wszystko jest ok.
Choć akurat u mnie to bez różnicy kiedy powiem, bo ja mam umowę na czas nieokreślony. Na L4 chce pójść dopiero od stycznia 2021, jeśli stan mi na to pozwoli ;) póki co praca zdalna dla mnie jest ok.
u mnie niestety ostatni tydzień zdalnej pracy później prawdopodobnie powrót do pracy. Trochę się obawiam bo u nas ciagle jakieś pozytywne przypadki, sama się wirusa nie boje, ale nie wiem jak wpływa na płód. 😕 oki czyli dam takie zaświadczenie, które mam teraz 9/10 tydz 😁
 
reklama
Do góry