reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny kiedy informujecie pracodawcę o ciąży? Ja jestem w 10 tyg, zaświadczenie o ciąży mam wypisane i wpisane w nim 9/10 tyg ciąży. (Umowę mam do końca litego 2021) Zastanawiam się czy lepiej poczekać po 12 tyg i takie zaświadczenie dostarczyć do pracodawcy. 🤔
Ja poinformowałam odrazu.. Jak tylko poszłam na zwolnienie lekarskie
 
reklama
Dziewczyny masakra.. Tak mi śmierdzą śmieci w domu.. I miska psa że boję się wchodzić do kuchni.... 😭
To chyba tylko przez te dwie rzeczy wymiotuję.. Masakra... Dodam że staram się częściej je wyrzucać tak samo jak myć miskę psa. Mam tylko nadzieję że niedługo nie będę tak odczuwać tych zapachów 😔
Miłego dnia wam życzę..
Oraz trzymam kciuki za wizyty
 
Dziewczyny masakra.. Tak mi śmierdzą śmieci w domu.. I miska psa że boję się wchodzić do kuchni.... 😭
To chyba tylko przez te dwie rzeczy wymiotuję.. Masakra... Dodam że staram się częściej je wyrzucać tak samo jak myć miskę psa. Mam tylko nadzieję że niedługo nie będę tak odczuwać tych zapachów 😔
Miłego dnia wam życzę..
Oraz trzymam kciuki za wizyty

Narazie nie dziękuję za kciuki, pełen stres trwa 😱

Zaczynam doskonale Cię rozumieć, od wczoraj tak mi wali kocie żarcie, że chyba Zwarjuje. Na szczęście mam takie półdzikie koty i miski stoją na tarasie. Co do śmieci, mamy miejsce postojowe w garażu pod śmietnikiem - niestety zaciąga. Od klatki idę na wdechu i pędem do samochodu. Bo jak tylko wezmę oddech to puszcze sobie pawia prosto do auta.... 🤮
 
Ja jestem pierwszy dzien na l4 i czekam z nieciepliwoscia do 8.09 na wizyte. Czy u was na usg w ok 5 tyg byl widoczny juz zarodek? Ja tak patrze na moje zdjecie usg i nic tam nie widze [emoji849]
 
Ja jestem pierwszy dzien na l4 i czekam z nieciepliwoscia do 8.09 na wizyte. Czy u was na usg w ok 5 tyg byl widoczny juz zarodek? Ja tak patrze na moje zdjecie usg i nic tam nie widze [emoji849]
U mnie w 6tyd było ciałko żółte a 6dni później zarodek całe 0.91cm. Szczęścia... Także zobacz kilka dni a jaka różnica aż moja gin w szoku była i zadowolona... Liczyła i liczyła az wkoncu stwrudxila że tego 6tyg coś było tylko my nie zauważyłyśmy a stres był cały tydz do kolejnej wizyty
 
Narazie nie dziękuję za kciuki, pełen stres trwa 😱

Zaczynam doskonale Cię rozumieć, od wczoraj tak mi wali kocie żarcie, że chyba Zwarjuje. Na szczęście mam takie półdzikie koty i miski stoją na tarasie. Co do śmieci, mamy miejsce postojowe w garażu pod śmietnikiem - niestety zaciąga. Od klatki idę na wdechu i pędem do samochodu. Bo jak tylko wezmę oddech to puszcze sobie pawia prosto do auta.... 🤮
Będzie dobrze..😊
Nie wiem co mam zrobić.. Jak z miska psa wytrzymam to że śmiecmi nie bardzo śmiałam się do dzieciaków że będą wyrzucać do kontenera żeby w domu nic nie było 😂 jakoś dziwnie się na mnie spojrzały
 
Hej w poniedziałek! ☺️
Jestem tak zestresowana, że od rana mnie brzuch boli. Ja z tych nieobjawowych, jedynie mogę Was wirtualnie przytulić ☺️ Ciekawe czy mnie też dopadnie...
Dziś jak już pisałam wizyta o 17, pewnie standardowo zostane zbadana, ale niczego się nie dowiem. Trzeba będzie czekać na USG. I tak się stresuję 🙁
Od środy wracam do biura 🙁 po pół roku HO... to będzie szok!
 
reklama
Dziewczyny kiedy informujecie pracodawcę o ciąży? Ja jestem w 10 tyg, zaświadczenie o ciąży mam wypisane i wpisane w nim 9/10 tyg ciąży. (Umowę mam do końca litego 2021) Zastanawiam się czy lepiej poczekać po 12 tyg i takie zaświadczenie dostarczyć do pracodawcy. 🤔
Ja poinformowałam jak tylko wróciłam od lekarza 🙂
 
Do góry