reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Kochane czy nagły brak objawów bywa normalny czy jest się czym martwić? Dzisiaj pospałam, wstałam dopiero o 10 a tu mdłości nie ma i piersi przestały boleć 🙄 Sutki nadal mam wrażliwe, ale to nie to samo co zwykle. Nie mam żadnych plamień i generalnie nic się nie dzieje, ale oczywiście już się denerwuję
Ja dwa dni temu też się martwiłam.. A dzisiaj wstalam i wymioty były.. Pierwszy raz 😮. To ja już wolę spokojna ciążę.. 🤪I tego nam wszystkim życzę
 
reklama
Uff... Uspokoiłyście mnie. USG mam dopiero 10.09, mam nadzieję że nie zwiariuję do tego czasu i w końcu usłyszę od lekarza, że jest serduszko i wszystko w porządku 🥰
Będzie 😊😘. Co do znakow zodiaku to nie zgadzam się. Mam bliźnięta i to ogień i woda haha. Jeden jest super grzeczny, drugi tylko kombinuje co tu zrobić 😂
 
Kochane czy nagły brak objawów bywa normalny czy jest się czym martwić? Dzisiaj pospałam, wstałam dopiero o 10 a tu mdłości nie ma i piersi przestały boleć 🙄 Sutki nadal mam wrażliwe, ale to nie to samo co zwykle. Nie mam żadnych plamień i generalnie nic się nie dzieje, ale oczywiście już się denerwuję
Kochana, ciesz się chwilowym brakiem objawów i bądź mądrzejsza ode mnie 😊 Ja jak głupia tym się stresowałam i niepotrzebnie się nakręcałam.. A teraz mi brak apetytu wrócił i jedzenie wciskam na chama, nic mi nie smakuje 🤢 Mało tego, w pierwszej ciąży piersi chciały mi eksplodować a w tej tylko jak mocno nacisnę na sutek to czuję ból - widać raz jest tak, raz siak 😉 I nie czytaj bzdetów w necie, które nie mają żadnej wartości poza tym, że straszą kobiety w ciąży 😊
 
Dziewczyny jeszcze apropo kofeiny w ciąży załączam fragment z książki „W oczekiwaniu na dziecko” wydanie z 2020 r.
Także jak widać, nie ma co tak zbytnio świrować z tym, że kawy czy herbaty w ciąży to już się nie napije 🤪
 

Załączniki

  • 4098B505-5C69-4B33-963A-1D67BCE74B36.jpeg
    4098B505-5C69-4B33-963A-1D67BCE74B36.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 47
Dziewczyny jeszcze apropo kofeiny w ciąży załączam fragment z książki „W oczekiwaniu na dziecko” wydanie z 2020 r.
Także jak widać, nie ma co tak zbytnio świrować z tym, że kawy czy herbaty w ciąży to już się nie napije 🤪
Jak ostatnio na wizycie powiedziałam ginekologowi, ze miewam ciśnienie 90/50 to nie dał mi dobrze skończyć i juz mówi:”kawe niech Pani sobie strzeli przy takim ciśnieniu”. I nawet nie powiedział jakie są ograniczenia ilościowe😜 to juz sama wyczytałam, ze 200mg kofeiny, ale uważać, bo jest tez w czekoladzie, herbatach i innych produktach. Wiec pije codziennie 1 dość mocna kawe. I tak z bólem, bo mnie cofa trochę od tego smaku😁
 
Tak, to normalne :) na własnej skorze to przerobiłam niedawno :) wszystkie objawy odeszły z dnia na dzień i nie było ich ok. tygodnia. Byłam wtedy na usg, z dzieckiem wszystko ok, serduszko biło.
Wiecie, ze też mam takie rozterki. Od 8 dni leżę plackiem, mam urlop, wysypiam się fest, czytam, ogladam, czytam, ogładam i jem! Wzdęcia są, ale mniej (zakladam ze nospa pomaga), brzuch nie ciagnie, nie kłuje, plamienia nie ma, czuje się bardzo dobrze, dalej czuje zapachy intensywniej, mam usg 08.09, ale zastanawiam się czy iść 01.09 bo mam za free w luxmedzie?
 
reklama
Cześć dziewczyny 🤗 u nas już po roczku synka, przyjęcie się udało a dzisiaj odpoczywamy 🙂zjadłam wcześniej obiadek i teraz tak mnie pali zgaga 😨u mnie poza bólem żołądka to objawów innych brak ale jestem spokojna :) ,aa i dzisiaj jeszcze starsznie swędzi mnie skóra na brzuchu pewnie się rozciąga, pogoda za oknem już typowo jesienna 🍁 życzę wszystkim udanej niedzieli 😘
 
Do góry