reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

plamienie ale objawów nie czuje i brzuch już nie boli ... wiem co mi powie
Ale plamienie na początku ciąży jest czymś zupełnie normalnym. A brak objawów to też nie jest wyznacznik, że jest „po ciąży”. Moja siostra np. W ogóle nie miała żadnych objawów cała ciąże i też cała ciąże świrowała, że skoro nie ma objawów to na pewno nie jest w ciąży, a ma zdrowiutkiego, ślicznego synka 🤗
Głowa do góry, musi być dobrze! 💛
Jeszcze podsyłam artykuł: https://mamaginekolog.pl/krwawienie-w-pierwszym-trymestrze-czy-oznacza-poronienie/
 
reklama
Nie myśl tak! Ja poza tym obżeraniem się słodyczami też już nic nie mam (nawet piersi mnie już nie bolą ani nie są nabrzmiałe). Jesteśmy z Tobą ❤
Ja to przez te piersi to nie raz plakalam jak jeszcze nie bylam na usg.sa miekkie,same z siebie nie bola tylko jak przycisne,czasem wogole nic,tylko sutki sa wrazliwe.ja sie juz na cycki nie patrze
 
Ja to przez te piersi to nie raz plakalam jak jeszcze nie bylam na usg.sa miekkie,same z siebie nie bola tylko jak przycisne,czasem wogole nic,tylko sutki sa wrazliwe.ja sie juz na cycki nie patrze
Ja to samo, też się tym schizowałam bo w pierwszej ciąży były jak cały czas jak balony. A ty widać nie ma na to żadnej reguły 😊
 
reklama
Brzuch boli mocno jak na okres
No i zaczekam krwiawic 😌 już wiem co się rozkręca ...
trzymajcie się dziewczyny to raczej koniec mojej podróży 😓
Jestem też w grupie krwiak we wczesnej ciąży i tam dziewczyna też zaczeła krwawić i dostała mocnych skurczy, pojechała na pogotowie i okazało się że miała krwiaka który pękł a z dzieckiem po mimo tego wszystko było ok. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!
 
Do góry