reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Powiem Wam, że mam takie wahania nastroju.. Co chwilę płacze z byle powodu :( z córką w ciąży mialam to samo, też co chwile płakałam, a ja na ogół jestem raczej twardą babką i szybciej coś męża doprowadzi do łez niz mnie.
Powoli mam dosyć tego płakania po kątach.
Też Was wszystko denerwuje?
Ja też się teraz szybko wzruszam,ale przypomniało mi się jak mój mąż stwierdził, że jestem w ciąży z naszym synem, bo pojechaliśmy do Selgrosu i się rozbeczałam, że nie mogę wybrać patelni i że toster, który mi się podobał nie odpowiadał mężowi 🙈😂😂😂😂😂 obraziłam się do tego stopnia, że wyszłam, usiadłam na ławce i płakałam i nie chciałam wsiąść do samochodu 😂😂😂😂 tego dnia wieczorem mój mąż powiedział, że jestem w ciąży, a ja mu powiedziałam, że chyba zwariował, ale na drugi dzień zrobiłam test i faktycznie była blada kreska, która teraz ma 10,5 msc 😁😁😊😆🤗
 
Dziewczyny a sprawdzaliście swoją temperaturę ciała?? Tak dla jaj zmierzyłam sobie temperaturę a tam 37 stopni i byłam przerażona tym bardziej że mamy czas jaki mamy... Ale wyszło na to że kobieta w ciąży w pierwszych tyg ma tyle progesteronu w sobie ze się jej temperatura ciała podnosi hmm w sumie w żadnych dwóch pierwszych ciążach nie sprawdzałam :)
Ja miałam dzis rano 36,2 na term.elektronicznym. Nie mierzyłam temperatury wczesniej,ale jakos tak na szczęście sie tym nie przejmuję. Zamiast tego wszystkim jest gorąco a ja mam dreszcze....Ciąża to ciekawy czas😆
 
Ja juz bym chciala wiedziec co tam sie dzieje w srodku.ta poroniona miala caly wachlarz objawow,teraz mi sie przypomnialo ze mi zimno bylo strasznie,normalnie dreszcze mialam non stop a teraz nic.usg dopiero 25 sierpnia.chociaz czasem mysle ze najlepiej to wytrwac by bylo do 12 tygodnia i nic nie wiedziec,ale to ciezko.
 
Ja juz bym chciala wiedziec co tam sie dzieje w srodku.ta poroniona miala caly wachlarz objawow,teraz mi sie przypomnialo ze mi zimno bylo strasznie,normalnie dreszcze mialam non stop a teraz nic.usg dopiero 25 sierpnia.chociaz czasem mysle ze najlepiej to wytrwac by bylo do 12 tygodnia i nic nie wiedziec,ale to ciezko.
Jeny ja mam dreszcze to oznaka poronienia?!!!
 
reklama
Kochane🤗
Kolejny dzien i nowe objawy.
Zimno mi i mam dreszcze. Oczywiście wszystkim w koło jest gorąco🤣A.....od wczoraj /jazda samochodem....dramat/ mdłości. Na szczęście da sie z Nimi zyc,ale myslalam ze jestem szczęściarą i ich miec nie będę🤭Jedyne co na nie pomaga to....jedzenie. Jem naprawde za dwoje. Wczoraj wtranżoliłam obiad+spaghetti+kanapki. Jak tak dalej pojdzie skończę jak wieloryb z rozm.36 na 600😅
 
Do góry