reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny ☺️ czytam Was już przez chwilę i chciałabym się przywitać. U mnie 8+2 już po wizycie u ginekologa i USG. Serducho bije i wszystko dobrze. Samopoczucie raczej kiepskie ciągle 🤢🤢🤢 i ten spadek energii ale tak miałam też w pierwszej ciąży z synkiem, pierwsze miesiące były ciężkie potem już raczej z górki 😊 Dużo zdrówka i siły na kolejne miesiące!!
 
Moja sobota to dziś sprzątanie tj odkurzanie mycie podłóg , dwa razy spacer z trzylatkiem 🙈 dobrze chociaż że mam obiad już wczoraj przygotowany, ja mieszkam bliżej gór więc u mnie nawet zbytnio nie było tych upałów. Czekam sobie do tego 9 września by wtedy zobaczyć moja fasolinke, przynajmniej z wami mi tu raźniej 😁
 
Ja bardzo zazdroszczę że nie masz objawów, ciesz się tymi chwilami 😊

Ja po stracie tak bardzo chce je mieć, choć wiem, że to żaden wyznacznik, tego, że będzie dobrze. Ale narazie jakos idzie sobie wytłumaczyc, że jest wcześnie. Jak nie sama, to mama - "co Ty dziecko znowu pie****" 😂 więc leżakuje i korzystam :)
 
reklama
Do góry