reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Nie wiem co mam robić. Pisałam,że u mnie w pracy się często coś nosi. Mam jutro nosić stoły. Będę sama,mam to jutro ogarnąć z rana. Nie wiem co robić. Przecież po ostatnim dźwiganiu bolał mnie brzuch;( masakra.

Nie będzie żadnego faceta,wszyscy na urlopie.
 
E to ja dziś sobie zrobię jogę dla ciężarnych :)

A co z seksem? Powiem szczerze,że byłam mocno zdziwiona,kiedy lekarz mi powiedział,że KATEGORYCZNIE NIE do 12 tc, nawet nie zbadał mnie, ani nie zrobił wywiadu. Ja potem zaczęłam czytać,że przeciwwskazania to np. plamienia, obniżona szyjka, poprzednie poronienia itp.
Zastanawiam się, na jakiej podstawie stwierdził,że u mnie KATEGORYCZNIE nie wolno?[emoji3166]
Pierwsze słyszę jeżeli nie ma przeciwwskazań to uważam że nie ma co sobie żałować ;) Ja teraz mam takie orgazmy że żal by było nie korzystać [emoji23][emoji23][emoji23]
 
E to ja dziś sobie zrobię jogę dla ciężarnych :)

A co z seksem? Powiem szczerze,że byłam mocno zdziwiona,kiedy lekarz mi powiedział,że KATEGORYCZNIE NIE do 12 tc, nawet nie zbadał mnie, ani nie zrobił wywiadu. Ja potem zaczęłam czytać,że przeciwwskazania to np. plamienia, obniżona szyjka, poprzednie poronienia itp.
Zastanawiam się, na jakiej podstawie stwierdził,że u mnie KATEGORYCZNIE nie wolno?🧐
Mi tez lekarz zabronił współżycia bo grozi to poronieniem. Ale ja to juz jestem na takim etapie ze wszystko bym poświęciła zeby tylko dobrze bylo😉
 
E to ja dziś sobie zrobię jogę dla ciężarnych :)

A co z seksem? Powiem szczerze,że byłam mocno zdziwiona,kiedy lekarz mi powiedział,że KATEGORYCZNIE NIE do 12 tc, nawet nie zbadał mnie, ani nie zrobił wywiadu. Ja potem zaczęłam czytać,że przeciwwskazania to np. plamienia, obniżona szyjka, poprzednie poronienia itp.
Zastanawiam się, na jakiej podstawie stwierdził,że u mnie KATEGORYCZNIE nie wolno?🧐
Ja sie bzykam, w poprzedniej ciąży tez
 
Nie wiem co mam robić. Pisałam,że u mnie w pracy się często coś nosi. Mam jutro nosić stoły. Będę sama,mam to jutro ogarnąć z rana. Nie wiem co robić. Przecież po ostatnim dźwiganiu bolał mnie brzuch;( masakra.

Nie będzie żadnego faceta,wszyscy na urlopie.
Mówiłam zebys zrobila bete i poszla do rodzinnego dostałabyś zwolnienie do czasu wizyty u gin.🤷‍♀️
 
Co ile h robilyscie przyrost bety zeby ocenic przyrost? Bylam teraz i w labo stwierdzila ze wystarczy jak przyjde jutro wieczorem i bedzie wiecej niz 24h? Zawsze myslalam ze musi byc 48h
 
reklama
Do góry