reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczynki u mnie mdłości lekko ustały. Zauważyłam, ze pomagają mi paluszki 😂 wiec wcinam jak czuje, ze zbliza się lekki głód 😁 Tez musicie tak często jesc? U nas dziś 7+4 😊 Wracamy z DE, musiałam po usg poinformować rodziców. W pracy tez już wiedza, a ze mamy przypadek pozytywnego koronawirusa to zaczynam prace zdalna. Wizytę u lekarza mam dopiero 27.08. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok. Beboch tez już lekko widac 😁
 
Dziewczyny co wam pomaga na mdłości?🤢 Dopiero co się chwaliłam i cieszyłam że nie mam objawów, a teraz mnie mdli że szok, co chwilę na wymioty.. Ale jeszcze nie wymiotuję, jeszcze te cholerne upały.. Nie mam sił normalnie.. 🤮🤮🤮🤢
 
Ja dzis rano mialam malego "mdloscia" polaczonego z pustka w glowie i nerwem na wszytsko,pakowalismy sie na plaze i sie krecilam w kolko.Tak to po dlugiej jezdzie samochodem,pobycie na plazy dalej brak objawow
 
Dziewczyny co wam pomaga na mdłości?🤢 Dopiero co się chwaliłam i cieszyłam że nie mam objawów, a teraz mnie mdli że szok, co chwilę na wymioty.. Ale jeszcze nie wymiotuję, jeszcze te cholerne upały.. Nie mam sił normalnie.. 🤮🤮🤮🤢
Mnie też upały wykańczają, a do tego 10miesięczny syn, który też kiepsko znosi gorąc w domu i cały dzień marudzi :( ja mdłości mam tylko rano i przechodzą jqk coś zjem, ale to nie może być za duża ilość na raz, bo wtedy jest mi niedobrze na maxa...;/ zwariować można...u nas w mieszkaniu jest z jakieś 27 stopni, wiatrak nic nie daje i do tego cycki coraz mocniej bolą i nastrój jakiś taki do d... To tak w skrócie :p
 
reklama
Miałyście też taki problem z umówieniem się na wizytę do gina?
Jestem trochę wkurzona już, płacę za prywatną opiekę i nie mają dla mnie terminu...
A prywatna wizyta u ginekologa,który potem mógłby prowadzić mi ciążę w enel-med, też dopiero za tydzień.
Ja już fiksuje.. nie mam żadnych objawów ciążowych i zaczynam się martwić, czy to nie moje urojenia, pomimo tego, że wynik 2 razy pozytywny..
Chciałabym wiedzieć, czy faktycznie jest się z czego cieszyć, czy wszystko okey?
U mnie nie było problemu z umówieniem na wizytę. W sensie mogłam pójść już w 5tc ale chciałam trochę później bo byli za wcześnie. Umówiłam więc wizytę na wczoraj ale mi odwołali [emoji2959] i nam dopiero 24 sierpnia. To będzie już 9 TC. Jak mi znowu przełożą to już się nie wyrobie przed 10tc.
To i tak dobrze, ja tam gdzie chciałam to kobieta ma terminy na listopad, więc się przełamałam i idę do mężczyzny.
Wstyd się przyznać, ale to pierwsza wizyta po dłuższym czasie i podwójny stres. U mężczyzny ginekologa nigdy nie byłam.
Mi wstyd przed facetem ginekologiem minął w pierwszej ciąży jak na porodówce badali mnie sami faceci i jeszcze studenci przy tym byli [emoji19]
 
Do góry