reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści po wizycie!!! [emoji2956]
Ja też jestem zmęczona, ale bardziej dobija mnie ten nagły głód, który mnie łapie, a jak zaczynam jeść to po paru kęsach już nie mogę patrzeć na jedzenie [emoji23] to się kupy nie trzyma [emoji14]
Ja o dziwo wcale i jedzeniu nie myślę. W poniedziałek cały dzień poza domem i jak zjadłam rano śniadanie to dopiero około 14 przypomniałam sobie że wypadało by coś zjeść [emoji33]. Chociaż staram się jeść w miarę regularnie. Ogólnie mam do zrzucenia sporo nadprogramowych kilogramów, więc tym bardziej w ciąży powinnam pamiętać o zdrowym regularnym jedzeniu...
 
reklama
Hej dziewczyny, ja mam jutro pierwsza wizytę o 19, będzie 6+6:-) niestety tez rzadziej się tu udzielam, choć czytam wszystkie wasze wpisy bo mi tez ciaza doskwiera.. mam mdłości (brak wymiotów), niby brak apetytu, ale jak nie zjem to armagedon złe się czuje [emoji24] muszę maksymalnie co 2-3 h coś zjeść [emoji19] Oby szybko przeszło [emoji1307]
Będę trzymać kciuki. [emoji110][emoji110]
 
Hej dziewczyny, ja mam jutro pierwsza wizytę o 19, będzie 6+6:-) niestety tez rzadziej się tu udzielam, choć czytam wszystkie wasze wpisy bo mi tez ciaza doskwiera.. mam mdłości (brak wymiotów), niby brak apetytu, ale jak nie zjem to armagedon złe się czuje [emoji24] muszę maksymalnie co 2-3 h coś zjeść [emoji19] Oby szybko przeszło [emoji1307]
Będę trzymać kciuki. [emoji110][emoji110]
 
Wgl dziewczyny czy to możliwe że podczas treningu brzuch mi się już napina?drugi raz już tak poczułam.. no ale to 5tydzien dopiero czy to możliwe? 🙉
 
Hej dziewczyny, ja trochę z innej beczki. Ostatni okres miałam od 6 do 10 lipca, owulacja raczej w okolicach 22 lipca, przynajmniej na to wskazywał śluz i testy. Wczoraj test z ledwo widoczną kreską i Beta na poziomie 28mIU/ml, dzisiaj test już bardziej wyraźny. Martwi mnie ta niska beta, jutro nie mam jak zrobić, bo pracuję. Zrobić dzisiaj? W załączniku zdjęcia testów (różowy z wczoraj, biały z dzisiaj). Wybaczcie panikę ale to mój pierwszy raz.
IMG_20200805_151959.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20200806_055256.jpg
    IMG_20200806_055256.jpg
    906 KB · Wyświetleń: 70
Hej dziewczyny, ja trochę z innej beczki. Ostatni okres miałam od 6 do 10 lipca, owulacja raczej w okolicach 22 lipca, przynajmniej na to wskazywał śluz i testy. Wczoraj test z ledwo widoczną kreską i Beta na poziomie 28mIU/ml, dzisiaj test już bardziej wyraźny. Martwi mnie ta niska beta, jutro nie mam jak zrobić, bo pracuję. Zrobić dzisiaj? W załączniku zdjęcia testów (różowy z wczoraj, biały z dzisiaj). Wybaczcie panikę ale to mój pierwszy raz. Zobacz załącznik 1158891
Kochana jak owulacja miałam 22 i stosunek 23 i q poniedziałek beta mi wyszła 6. Okres powinien być wczoraj. Dalej nie mam. Dzisiaj idę betę powtórzyć, więc jeżeli ktoś ma mała betę to ja :D
 
Hej dziewczyny, ja trochę z innej beczki. Ostatni okres miałam od 6 do 10 lipca, owulacja raczej w okolicach 22 lipca, przynajmniej na to wskazywał śluz i testy. Wczoraj test z ledwo widoczną kreską i Beta na poziomie 28mIU/ml, dzisiaj test już bardziej wyraźny. Martwi mnie ta niska beta, jutro nie mam jak zrobić, bo pracuję. Zrobić dzisiaj? W załączniku zdjęcia testów (różowy z wczoraj, biały z dzisiaj). Wybaczcie panikę ale to mój pierwszy raz. Zobacz załącznik 1158891
Nic się nie martw !
Moje bety 40
Potem 110
Ostatnio 240 ..
Po tej 240 na usg poszłam to pokazał się pęcherzyk 2,3mm..to było 2 dni temu . tez się denerwuje No ale nic nie zrobimy , trzeba czekać 💞 mam usg powtórzyć za tydzien
 
reklama
Hej dziewczyny, ja trochę z innej beczki. Ostatni okres miałam od 6 do 10 lipca, owulacja raczej w okolicach 22 lipca, przynajmniej na to wskazywał śluz i testy. Wczoraj test z ledwo widoczną kreską i Beta na poziomie 28mIU/ml, dzisiaj test już bardziej wyraźny. Martwi mnie ta niska beta, jutro nie mam jak zrobić, bo pracuję. Zrobić dzisiaj? W załączniku zdjęcia testów (różowy z wczoraj, biały z dzisiaj). Wybaczcie panikę ale to mój pierwszy raz. Zobacz załącznik 1158891
Nie taka niska :). Jeśli testy wychodza coraz ciemniejsze to i beta pewnie rośnie. Ja zrobiłabym pojutrze. Na pewno będzie duży przyrost. Dzisiaj to zdecydowanie za wcześnie - będziesz się denerwowała że za mało urosło.
 
Do góry