reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja mam jutro wizytę, ale to miała być wizyta dotycząca mojego guzka na macicy, a będzie wizytą dotyczącą ciąży, sama jestem w szoku że pyknelo za pierwszym cyklem 🙈😅 wiem że to nic jeszcze nie będzie widać ale istotne jest to,że zobaczę co to za lekarz ,bo jestem w nowym mieście i szukam dobrego do prowadzenia ciąży 😁
hchyskjok6whd8wy.png
 
Dzieki wam dziewczyny❣ Pójdę w pon i na razie będę obserwować sobie ta betę.. nie ma co usg myśle i tak za wczesnie
Moja pierwsza beta wyszla 3 pomimo pozytywnego test ciążowego, 3dni później wyszla 79 po 48h 270 po kolejnych 24 byla 430 ,po 48h byla 1230 bylo to 4+3, teraz jestem 5+6 i beta wynosi 27360 🙂 🥰
 
Moja pierwsza beta wyszla 3 pomimo pozytywnego test ciążowego, 3dni później wyszla 79 po 48h 270 po kolejnych 24 byla 430 ,po 48h byla 1230 bylo to 4+3, teraz jestem 5+6 i beta wynosi 27360 🙂 🥰
No jestem już po badaniu...widać jakiś mały pęcherzyk 2,3 mm ale nie był mi w stanie nic powiedzieć na razie..
zachowywać się jak we wczesnej ciąży i czekać.. w piątek zrobic znów BETA a w przyszłym tygodniu ponowne USG. Na jajnikach nic nie ma także pozamaciczna to nie jest ciaza.. albo się rozwinie albo nie.. odpoczywać leżeć
Bety rosły co 48h
40
110
I wczoraj 240
 
No jestem już po badaniu...widać jakiś mały pęcherzyk 2,3 mm ale nie był mi w stanie nic powiedzieć na razie..
zachowywać się jak we wczesnej ciąży i czekać.. w piątek zrobic znów BETA a w przyszłym tygodniu ponowne USG. Na jajnikach nic nie ma także pozamaciczna to nie jest ciaza.. albo się rozwinie albo nie.. odpoczywać leżeć
Bety rosły co 48h
40
110
I wczoraj 240
A który tydz u Ciebie? :)
 
No jestem już po badaniu...widać jakiś mały pęcherzyk 2,3 mm ale nie był mi w stanie nic powiedzieć na razie..
zachowywać się jak we wczesnej ciąży i czekać.. w piątek zrobic znów BETA a w przyszłym tygodniu ponowne USG. Na jajnikach nic nie ma także pozamaciczna to nie jest ciaza.. albo się rozwinie albo nie.. odpoczywać leżeć
Bety rosły co 48h
40
110
I wczoraj 240
A powiedz mi robiłaś jakieś jeszcze ostatnio prócz bety testy w domku z moczu???

hchyskjok6whd8wy.png
 
reklama
Do góry