reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny wracam do tematu usg prenatalne... Któraś robi tylko samo USG... Znalazłam bliżej niż Gdańsk.. I tanirj samo USG.
Ja robię samo usg. Dopiero jeśli doktor stwierdzi, że coś jest nie tak i zasugeruje dalsze badania to dopiero wtedy się ich podejmę. Ale mam nadzieje, ze nie będzie takiej potrzeby 🤗
 
Czy są tutaj jakieś dziewczyny plamiace ? Ja plamie już 14 dzień może miałam z 4 dni przerwy , raz jest lepiej a raz gorzej. Leżę w łóżku wstaje tylko do toalety ;( czy lekarz znalazł u Was przyczynę ?
 
Widziałam jak serducho biło :D ale to jest efekt :D
 

Załączniki

  • IMG_20200910_100936.jpg
    IMG_20200910_100936.jpg
    661,9 KB · Wyświetleń: 63
Czy są dziewczyny którym odeszły bóle z dnia na dzień przy kichaniu? Mnie jednego dnia strasznie bolało i ciągnęło a na drugi już nic...oczywiście mając czasie mysli stwierdziłam że pewnie coś nie tak 💁
Nie wiem jak wytrzymam do wtorku do wizyty...tak bardzo bym już chciała sprawdzić co się dzieje w brzuchu
 
Czy są dziewczyny którym odeszły bóle z dnia na dzień przy kichaniu? Mnie jednego dnia strasznie bolało i ciągnęło a na drugi już nic...oczywiście mając czasie mysli stwierdziłam że pewnie coś nie tak 💁
Nie wiem jak wytrzymam do wtorku do wizyty...tak bardzo bym już chciała sprawdzić co się dzieje w brzuchu
Mnie brzuch wogole nie boli bardzo sporadycznie przed snem moze raz na 4 dni... I traktuje to jako dobry znak a nie zly :)
 
Czy są dziewczyny którym odeszły bóle z dnia na dzień przy kichaniu? Mnie jednego dnia strasznie bolało i ciągnęło a na drugi już nic...oczywiście mając czasie mysli stwierdziłam że pewnie coś nie tak 💁
Nie wiem jak wytrzymam do wtorku do wizyty...tak bardzo bym już chciała sprawdzić co się dzieje w brzuchu
Ja się uspokoiłam po wczorajszej wizycie.. Kilka dni nie było objawów.. Dzisiaj bardzo było mi niedobrze. Więc staram się nie zamartwiać
 
reklama
Czy są tutaj jakieś dziewczyny plamiace ? Ja plamie już 14 dzień może miałam z 4 dni przerwy , raz jest lepiej a raz gorzej. Leżę w łóżku wstaje tylko do toalety ;( czy lekarz znalazł u Was przyczynę ?
Tak, ja plamilam właśnie cos ok.2 tygodni. Lekarz kazał mi sie nie przejmować i stwierdził, za to chyba pozostałości po implantacji zarodka. Nie licząc dźwigania i dużego wysiłku kazał mi normalnie funkcjonować i wręcz zalecił np.spacery. Boli nie miałam (poza sporadycznym lekkim bólem brzucha wynikającym z rozrastania macicy). I powiem Ci, ze jak miałam dzień bardziej leżący to psychicznie byłam wrakiem, a plamienie wcale nie było mniejsze. Dlaczego właściwie leżysz? Tak Ci lekarz zalecił?
 
Do góry