reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Trochę późno jak będzie to 10tydzien. Za 2tygodnir wszystko powinno być widać.
No mi jakby podobnie. Jest pęcherzyk, ciałko żółte, początek ciąży.
Tylko zastanawiam się nad tą kolejną wizytą. 1 października będę 10t+0. Czy to nie trochę późno?
W poprzedniej ciąży kartę mi założyli w połowie 7 tygodnia a tu w 10?
 
reklama
Hej dziewczyny, za często ostatnio tu nie wchodzę, bo mamy strasznie dużo na głowie, syn, przeprowadzka, chrzciny i roczek...🙈🙈🙈😳
Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, bo tydzień temu miałam skurcze brzucha i się trochę przestraszyłam, na wizycie okazało się, że jest ok i prawdopodobnie to zaparcia, ale kazali zrobić jeszcze jedne badanie za tydzień, więc dzisiaj poszłam i wychodzi mi z USG 10+2 😊😊😊🤗😍❤ mój szkrab ma 3,5cm, wygląda już jak dziecko, rusza fajnie rączkami i nóżkami ❤❤❤😍😆
Za 3 tygodnie prenatalne, ale dzisiaj lekarz powiedział, że na tym etapie powinno być widać płeć, a nie widać jąderek, więc duże prawdopodobieństwo, że to DZIEWCZYNKA! ❤❤❤❤😍🤗😁😊
Przesyłam zdjęcie mojej kruszynki i mojego brzucha 😱😱😱😱🙈😂😂
Cudowne wieści ❤️
 
Hej dziewczyny, za często ostatnio tu nie wchodzę, bo mamy strasznie dużo na głowie, syn, przeprowadzka, chrzciny i roczek...🙈🙈🙈😳
Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, bo tydzień temu miałam skurcze brzucha i się trochę przestraszyłam, na wizycie okazało się, że jest ok i prawdopodobnie to zaparcia, ale kazali zrobić jeszcze jedne badanie za tydzień, więc dzisiaj poszłam i wychodzi mi z USG 10+2 😊😊😊🤗😍❤ mój szkrab ma 3,5cm, wygląda już jak dziecko, rusza fajnie rączkami i nóżkami ❤❤❤😍😆
Za 3 tygodnie prenatalne, ale dzisiaj lekarz powiedział, że na tym etapie powinno być widać płeć, a nie widać jąderek, więc duże prawdopodobieństwo, że to DZIEWCZYNKA! ❤❤❤❤😍🤗😁😊
Przesyłam zdjęcie mojej kruszynki i mojego brzucha 😱😱😱😱🙈😂😂
Chudzinka i piękny brzuszek 😍 I kruszynka też śliczniutka 😍😍😍
 
U mnie ostatnio bylo 5+4 jest pecherzyk kolejna wizyta za tydzien zeby bylo juz serduszko. Objawow zero tylko jestem wyczulona na zapachy. U was pecherzyk w tym tyg tez tak wygladal?Zobacz załącznik 1171078
U mnie wyglądał tak, termin OM podobny, ale mi wczoraj lekarz wykreślił z karty termin OM bo nie ma nic wspólnego z ciąża 🤭 ale cyjle mam 35 dniowe. Kolejna wizyta u mnie za 3 tygodnie. A Twoja za ile? Za miesiąc??
 

Załączniki

  • IMG_20200901_214443.jpg
    IMG_20200901_214443.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 41
Chudzinka i piękny brzuszek 😍 I kruszynka też śliczniutka 😍😍😍
No właśnie chudzinka, bo coś apetytu nie mam, a jak już się zmuszę to jem jak wróbelek, więc się nie zdziwię jak na następnej wizycie okaże się, że zamiast przytyć to schudłam 😳😳🙈🙈🙈😂 a brzuch mam taki jak z synem w 5 msc ciąży, więc aż się boję z jakim brzuchem skończę 😱😳🙈🙈🙈😂😂😂
 
A wiecie że ja już mam dylemat co do wózka 🧐bo jak będę rodzic mały będzie miał 2,5roku ale póki co on uwielbia swój wózek, uwielbia w nim siedzieć, i nie wiem jak to zrobic wiem że dużo może się zmienić, a nie widzi mi się kupywac ala bliźniaczy, zastanawiam się nad dostawka siedzącą do wózka, myślę że to będzie super rozwiązanie tylko czy on mi usiedzi😜 a wy dziewczyny maluchów jaki macie pomysł. 🧐
 

Załączniki

  • Screenshot_20200902_131114_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200902_131114_com.android.chrome.jpg
    218,8 KB · Wyświetleń: 60
  • Screenshot_20200902_131123_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200902_131123_com.android.chrome.jpg
    200,7 KB · Wyświetleń: 59
A wiecie że ja już mam dylemat co do wózka 🧐bo jak będę rodzic mały będzie miał 2,5roku ale póki co on uwielbia swój wózek, uwielbia w nim siedzieć, i nie wiem jak to zrobic wiem że dużo może się zmienić, a nie widzi mi się kupywac ala bliźniaczy, zastanawiam się nad dostawka siedzącą do wózka, myślę że to będzie super rozwiązanie tylko czy on mi usiedzi😜 a wy dziewczyny maluchów jaki macie pomysł. 🧐
U mnie mały tez będzie miał 2,5 roku i mam ten sam problem... wózek podwójny odpada, nie mam windy i nie bede sobie utrudniać. Chyba dostawka będzie potrzebna, ale tez sie boje, ze będzie mi schodził, bo on z tych co nie usiedzą. Ale widziałam gdzieś, ze są dostawki siedzące z pasami i nie wiem czy to nie będzie jedyna opcja😜
 
Hej dziewczyny, za często ostatnio tu nie wchodzę, bo mamy strasznie dużo na głowie, syn, przeprowadzka, chrzciny i roczek...🙈🙈🙈😳
Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, bo tydzień temu miałam skurcze brzucha i się trochę przestraszyłam, na wizycie okazało się, że jest ok i prawdopodobnie to zaparcia, ale kazali zrobić jeszcze jedne badanie za tydzień, więc dzisiaj poszłam i wychodzi mi z USG 10+2 😊😊😊🤗😍❤ mój szkrab ma 3,5cm, wygląda już jak dziecko, rusza fajnie rączkami i nóżkami ❤❤❤😍😆
Za 3 tygodnie prenatalne, ale dzisiaj lekarz powiedział, że na tym etapie powinno być widać płeć, a nie widać jąderek, więc duże prawdopodobieństwo, że to DZIEWCZYNKA! ❤❤❤❤😍🤗😁😊
Przesyłam zdjęcie mojej kruszynki i mojego brzucha 😱😱😱😱🙈😂😂
Cudownie czytać takie wiadomości ☺️
 
reklama
U mnie mały tez będzie miał 2,5 roku i mam ten sam problem... wózek podwójny odpada, nie mam windy i nie bede sobie utrudniać. Chyba dostawka będzie potrzebna, ale tez sie boje, ze będzie mi schodził, bo on z tych co nie usiedzą. Ale widziałam gdzieś, ze są dostawki siedzące z pasami i nie wiem czy to nie będzie jedyna opcja😜
U mnie to samo chwilę go w wózku nie zapnę i on mi dołem ucieka.. 🤣Wczoraj jak byliśmy w zoo to pełno tych dostawek widziałam właśnie dla takich większych dzieci(2,3lata) wyglądają bardzo funkcjonalnie, bardziej niż te wielkie bliźniacze wózki 🧐
 
Do góry