reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
No wlasnie na spokojnie zeby potem nie bylo zawodu.. Jakby nie patrzyl. Córeczkę pragne miec bo wiecej dzieci nie planujemy.
ja miałam dwie dziewczynki marzyłam o chłopcu. Urodził się chłopiec 😍
A teraz nieplanowane, ale bardzo chciane i już kochane i byle zdrowe się urodziło 😉
Widzicie do trzech razy sztuka 😜, jak mi wyjdzie teraz syn to walne trzecie i może się uda córka 😜😜😂
 
Ja tu widzę mix smaków 😂 ale powiem Ci ze ja dziś małemu na śniadanie robiłam plascki bananowe i zjadłam po nim co zostało 😜, ale tych placków to chyba nie jesz z ogórkowa bo tak zabrzmiało 😂
Pati_666 ty się śmiej, mój mąż tylko w taki sposób zje ogorkową co prawda nie z bananowymi, ale z naleśnikami na słodko np. z dżemem 😁
 
reklama
Do góry