reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Tu macie fajny wpis odnośnie metod przewidywania płci dzidziusia 😁 mimo to zawsze fajnie się pobawić 😁 mi w pierwszej ciąży nic się nie sprawdziło.. nie mogłam patrzeć na słodycze, wyglądałam świetnie a urodziła się córeczka, teraz mam kompletnie na odwrót i na 90% synuś 😊 jedyne co widzę to,że z małą miałam brzuch taki bardziej "rozlany", a teraz taki bardziej spiczasty
ja tez dlatego obstawiałam dziewczynkę bo na początku się fatalnie czułam i cera się pogorszyła ze nawet się jakoś tak brzydko czułam. A tu chłopak ;) i w zasadzie dopiero dziś stwierdziłam ze cera się polepszyła
 
Też się nad tym zastanawiam :) - póki co po 4 miesiącach mam 2 kg na plusie, a brzuch już troszkę widać - chyba najbardziej wieczorami :)... ciekawa jestem czy to jest tak, że waga może nagle wystrzelić czy będzie stopniowo rosła 🤔. Nie mam jakiegoś wielkiego apetytu/zachcianek - jem porcje takie jak przed ciążą i się najadam :) Z dodatkowych pozytywów to jem o wiele mniej słodyczy niż przed ciążą, a teraz z kolei bardziej podchodzą mi owoce typu pomarańcze/mandarynki/jabłka :)
ja w pierwszym trymestrze może ponad 5 kg przytyłam i się bałam co będzie dalej bo dziewczyny pisały ze dużo mnie przytyły. Ale teraz jakoś tak apetyt przystopował to mam nadzieje ze tak spokojniej będzie
 
mia05 ja powiem Ci ze tez tak myślałam że za wcześnie bo poczułam dokładnie takie pyk jak pęknięcie bąbelka tydzień czy półtora temu. Internety mi powiedziały ze to niemożliwe bo to był ok. 12 tydz. ale niedawno znowu to poczułam. Nie można tego uczucia do niczego porównać. A w pierwszej ciąży to ruchy poczułam dużo później i było to tak jakby ogonek rybki mnie gilgotał od wewnątrz 😉I bądź tu mądra 😁

dokladnie to takie inne uczucie zupełnie... ❤ 😍 wszystko jest możliwe :) każda z nas jest inna :)
 
reklama
ja w pierwszym trymestrze może ponad 5 kg przytyłam i się bałam co będzie dalej bo dziewczyny pisały ze dużo mnie przytyły. Ale teraz jakoś tak apetyt przystopował to mam nadzieje ze tak spokojniej będzie
No ja mam dokładnie tak samo. W pierwszym trymestrze dużo przytyłam 🙈 pomimo tego, że nie jadłam jakichś mega porcji ani dużo słodyczy. Normalnie bym tyle nie przybrała na tym jedzeniu, więc myślę, że w ciąży włącza się w organizmie supermagazynowanie energii i niestety każda przytyje ile musi ;) pamiętajmy, że w ciąży tycie jest wskazane, więc ja bym się bardziej martwiła, gdybym przytyła malutko (takie 2-5 kg na całą ciążę)
 
Do góry