reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dzownila pani z recepcji ze lekarka kazala brac progresteron do konca 16 tyg.plamienie juz nie wrocilo,i nie wiem teraz czy dzieki lekom czy to przez sex bylo,czy moje lozysko jest nisko i progresyeron hamuje krwawienie..
W kazdym razie jade za tydzien na wizyte do Polskiej kliniki i bede miec usg,niech ta lekarka cos doradzi czy dalej brac czy nie,no i moze dowiem sie kto tam siedzi i mnie gilgocze
 
My po USG. Dzidzia książkowo rośnie, oczywiście wypinala dupsko, żebym tylko nie popatrzyła co ma w kroku 🙈😂
Wg wielkości dziecka niby 15tc, ale ogólne USG pokazuje na 14+5. Waży 105g🤔🤔🤔🤔 czy to jakoś nie za dużo? Czytałam ile na ten czas powinno mieć dziecko i piszą, że mniej. No, Ale lekarz powiedział, że rozwija się książkowo i Mu wierzę. A co mnie najbardziej ucieszyło , to to że miesniak zmalal 🥰 z 8cm do 7cm 😁
Super kochana! Dzidziolek ❤ rośnie i ma sie świetnie! Ha miesniak będzie przegrywał, tak trzymaj!!! 😍😍😍👍
 
Dziewczyny czy Wy też macie problem z zespołem niespokojnych nóg? Mam takie dziwne uczucie mrowienia, kłucia w nogach, ale zdaża się też na ramionach 😐 nigdy nie miałam problemu z zasypianiem, a teraz niektóre noce to koszmar 😐
Ja miewam😐 i w dodatku zdarza mi sie tez w nocy czuć to samo na plecach, w miejscu po wkluciu znieczulenia przy pierwszym cc...
 
Nic nie dałam radę jak powiedział , że skończył to się rozpłakałam i się zhiperwetylowalam że aż wstyd [emoji1751][emoji1751] średni ze mnie Kozak [emoji6].
Ale powiem Wam że szok ile tam kobiet i to młodych [emoji17] jedna wychodzi kolejna wchodzi [emoji29][emoji29]
No tak, emocje są ogromne 😔 ale teraz już będzie wszystko dobrze ❤
 
reklama
Do góry