reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
no u nas były jak to między babami, bo były w klasie 23 dziewczyny i 7 chłopaków 🙈🙈🙈 ...chociaż powiem Ci, że między facetami potrafiło dochodzić do większych wojen i wg nie wiedziałam, że chłopy to takie plotkary gorsze od nas 😳😳🙈🙈🙈😂
Ojj tak! U kobiet przynajmniej funkcjonuje „tylko nie mow nikomu” albo „nie mow, ze Ci powiedziałam”😜 a faceci to nadają wszystko co wiedza. Jak studiowałam to pracowałam w gastronomii i był moment, ze byłam ja i 6 chłopaków... ile ja sie nasłuchałam o każdym z nich, o ich podbojach, zdradach itd. Czasami juz wolałabym nie wiedzieć, a oni i tak wszystko mi opowiadali😱
 
no u nas były jak to między babami, bo były w klasie 23 dziewczyny i 7 chłopaków 🙈🙈🙈 ...chociaż powiem Ci, że między facetami potrafiło dochodzić do większych wojen i wg nie wiedziałam, że chłopy to takie plotkary gorsze od nas 😳😳🙈🙈🙈😂
U nas 4 chłopaków i też 20pare dziewczyn hehehe Oj weź normalnie faceci to naprawdę takie plotkary i w dodatku mają większe humorki niż kobiety!! A na nas gadają 😅😅😅
 
Tak. My mieliśmy wesele nasze w sobotę, w środę goście zaczęli się złe czuć, mój mąż miał w środę 38,5 gorączki jak zawsze był nie do zdarcia, okaz zdrowia. Jeden z gosci zrobił test bo złe się czuł no i wyszło.. ja zrobiłam jako druga bez żadnych objaw wyszedł mi pozytywny. Jedynie lekko mam bol mięśni i dzisiaj jestem osłabiona. Najśmieszniejsze jest to, ze mamy przypadki gdzie wyszedł wynik pozytywny i negatywny, a pary mieszkają ze sobą.. albo tez gość miał w środę 38 temp, a wynik negatywny 🤷🏻‍♀️😳 W każdym bądź razie dziadostwo istnieje.. myśle, ze nie uniknione i każdy to prędzej czy później przejdzie 😫 Mam tylko nadzieje, ze nie jest tak groźne dla dziecka jak ciężka grypa.
hmmm,niedobrze. Ważne ze bezobjawowo. Mysle ze swiadczy to o tym ze wirus jest juz tak powszechny jak grypa. U czesci wykryja a u innych nie. Podobniez nie wykazano by covid szkodzil jakos dziecku. Trzymaj sie cieplutko😚Bedzie dobrze😊
 
Ty pierwsza napisałaś, że jeszcze wiele muszę się nauczyć, bo jestem młoda, a ja nie wiem co ma wiek do tego ile się w życiu przeżyło...mniejsza z tym, widzę, że jest tu jednak kilka osób, które nie mają mnie za zołze i może faktycznie zrobię tak jak mówi @Oleczqa002 zacznę omijać posty, które mogą irytować...a swoje zdanie będę wypowiadać tylko w rozmowach z osobami, które nie razi to w jaki sposób się wypowiadam...przepraszam, ale swojego sposobu bycia nie zmienię 😉😉
Moja droga do zycia trzeba miec pokorę,zadna z Nas nie jest na etapie wszystko wiedztwa. Dlatego tak napisałam a nie dlatego,ze chcę Cię pouczać. Nikt nie każe Ci sie zmieniać,tylko zrozumieć,ze inni moga mieć odmienne zdanie😊Tyle Amen nie ciagnijmy tego:)
 
reklama
Haha, Sorki, Was to pewnie ostro wkurza, te odgłosy i w ogóle, ale jakoś mnie to rozśmieszyło😂 chociaż w sumie może w jakimś małym ułamku mam podobnie... ale mnie rozpraszają juz raczej trochę głośniejsze dźwięki niż siorbanie😁
Hahaha no bo to jest dziwne😃, ale mówię Ci jak ktos cos je, przelyka, a telefon mega zbiera takie dźwięki no nie dam rady rozmawiać! Obok mnie dzwiek sie roznosi, a telefon luuudzie 🙉🙉🙉!
 
Do góry