reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

ja jestem od niedawna na forum trochę poczytałam Wasze wypowiedzi i faktycznie czasem można odczuć ze forma Twoich odpowiedzi jest mocno ostra ... ale ... widać tez ze masz dużo racji i wiedzy na wiele tematów. Zreszta jak zauważyłam jesteś tu od początku i uczestniczysz wiec zostań. Ludzie są różni i tez różnie reagują, tez maja swoje mniejsze lub większe przejścia. Z drugiej strony to tylko pare uwag w Twoja stronę wiec warto zostać bo tworzysz grupę od początku
Dziękuje Ci za ten wpis 😊😊 tak, jestem tu od początku i znam tu chyba wszystkie dziewczyny, które przez to forum się przewinęły i które tu są...taki mam sposób bycia, nic na to nie poradzę, że jak w czymś mam inne zdanie to je wyrażam czasem w dość mocny sposób, bo pewnych spraw nie mogę zrozumieć...prawda jest taka, że swoją wypowiedzią każda z nas w mniejszym lub większym stopniu trochę próbuje na innych wpłynąć, bo po to właśnie się wyraża swoją opinie...zostane na forum, ale nie będę już wypowiadać swojego zdania pod wiadomościami osób, które odbierają to jako ujmę...mysle, że jest to jakieś rozwiązanie 😉
 
reklama
Ja i moja Siostra ❤ nie jesteśmy w stanie rozmawiać przez telefon jak ktoś pije lub je przełyka, gryzie, chrupie, siorbie nie jestem w stanie znieść tych odgłosów nawet Mama ❤wie że wtedy nie można dzwonić🙈🙈🙈.
Rozumiem Cię doskonale👍😚
Haha, Sorki, Was to pewnie ostro wkurza, te odgłosy i w ogóle, ale jakoś mnie to rozśmieszyło😂 chociaż w sumie może w jakimś małym ułamku mam podobnie... ale mnie rozpraszają juz raczej trochę głośniejsze dźwięki niż siorbanie😁
 
No co Ty 😔 Nie odchodź! Jesteś częścią tej ekipy i jeśli potrzebujesz to odpocznij trochę, odetchnij ale nie opuszczaj nas definitywnie! Jest nas tutaj trochę i to naturalne, że różnimy się od siebie. Jakieś starcia czy nieporozumienia zawsze będą w grupie, jak to w życiu. Mam nadzieję, że mimo wszystko Ty i Lilka zostaniecie z nami 😊
Dzięki Monia 😊😊😁😍
Cóż, nie mogę Cię tu samej zostawić Siostra! 😆😆😁🙈 fajnie, że jest kilka osób, których nie razi moja osoba i to w jaki sposób się wypowiadam 😊😊
Zostaniemy z Lilką, ale już tak emocjonalnie nie będę się angażować w tematy poruszane na forum, a swoje zdanie wyrażać będę tylko w rozmowach z osobami, które nie wkurza to, że jestem bezpośrednia 😉
 
Dziękuje Ci za ten wpis 😊😊 tak, jestem tu od początku i znam tu chyba wszystkie dziewczyny, które przez to forum się przewinęły i które tu są...taki mam sposób bycia, nic na to nie poradzę, że jak w czymś mam inne zdanie to je wyrażam czasem w dość mocny sposób, bo pewnych spraw nie mogę zrozumieć...prawda jest taka, że swoją wypowiedzią każda z nas w mniejszym lub większym stopniu trochę próbuje na innych wpłynąć, bo po to właśnie się wyraża swoją opinie...zostane na forum, ale nie będę już wypowiadać swojego zdania pod wiadomościami osób, które odbierają to jako ujmę...mysle, że jest to jakieś rozwiązanie 😉
No i gicior,jestesmy tu jak klasa w podsatwowce jedni sie lubia jedni mniej i tyle,ale to wciaz jedna klasa o profilu ciazowym haha
 
Ja tak mam i też mnie wkurza brak tych powiadomień. Latania po całym forum, dlatego też tak rzadko pisze, bądź odpisuje, bo mam wrażenie, że połowy nie przeczytałam..
Dziewczyny macie też apkę ściągnięta.. Mnie tak denerwuje za każdym razem jak wchodzę muszę wracać od początku.. Nie pokazuje mi się co piszecie i ile jest powiadomien wrrrr dlatego połowy też nie czytam bo nie wiem na której stronie skończyliście.. [emoji17]
 
reklama
Haha, Sorki, Was to pewnie ostro wkurza, te odgłosy i w ogóle, ale jakoś mnie to rozśmieszyło😂 chociaż w sumie może w jakimś małym ułamku mam podobnie... ale mnie rozpraszają juz raczej trochę głośniejsze dźwięki niż siorbanie😁
Ja to pierwszy raz o takiej przypadłości słyszę i powiem Ci że z automatu zrobiłam sobie rachunek sumienia i wydaje mi się że dziewczyny z mizofonią czasami by mnie udusiły🙄
 
Do góry