reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A skad wiesz o szyjce?masz jakies objawy?wspolczuje choroby i stresu:(
cytologia dała wynik, że stan zapalny, teraz czekam na posiew żeby sprawdzić co ten stan wywołuje. Zero objawów. 🤷🏻‍♀️
Wszysko sie wyprostuje👍, zdrówka🙂 a prenatalne będą wzorowe, zobaczysz Dzidzię ❤
dziękuję za wsparcie! To prawda, nie mogę się doczekać! 🥰
Nie myśl o tym. Dzidzia jest już na tyle duża, że Twoja choroba jej nie zaszkodzi, a stresowanie się i owszem. Dbaj o siebie, odpoczywaj, weź L4 chociaż na kilka dni.
Mam taką nadzieję! Dzięki za miłe słowa!
kuruj sie kochana i badz dobrej mysli. Ja tez przed prenatalnymi. Taki mamy czas przeziebieniowo chorobowy. Ja tez sie boje zeby nie zachorowac. Codziennie na noc kanapelkę z czosnem profilaktycznie łykam i do przodu😊
hehe ja to też zabezpieczona jestem przed wampirami, żaden nie podejdzie 😜
 
Dziewczyny jestem na kupnie poduszki dla kobiet w ciąży/do karmienia. Miałam już zamawiać, i teraz mam dylemat.. 🤔🤔

Zerknijcie proszę i powiedzcie którą byście wybrały - może któraś z Was korzysta z takiej ☺☺

1. WERSJA 1

2. WERSJA 2
co do poduszek koleżanki polecają mi z firmy motherhood, bo niby w porównaniu do no name ma bardzo fajne wypełnienie, które „nie zbija się” w czasie użytkowania.
 
Dzwonili mi ze szpitala ze wszystkie wyniki pięknie wyszły wiec to szybkie tętno może akurat tak się trafiło i poobserwujemy w kolejnych tygodniach.

Poduszki sama obserwuje i nie mam pojęcia która brać ale to chyba dopiero około 20 tyg kupię. Teraz jeszcze nie mam brzucha.
Bardzo się cieszę. Ja jutro jadę z tym tętnem do mojej gin.. Zobaczymy...
 
Bardzo się cieszę. Ja jutro jadę z tym tętnem do mojej gin.. Zobaczymy...
Kciuki! Przejrzałam już różne fora oczywiście 😊 i często takie wysokie wychodzi w pierwszym trymestrze. Lekarze chyba nawet na to nie reagują póki nie przekroczy 200. Moja tylko chciała się upewnić czy tarczyca ok.
 
reklama
Kciuki! Przejrzałam już różne fora oczywiście 😊 i często takie wysokie wychodzi w pierwszym trymestrze. Lekarze chyba nawet na to nie reagują póki nie przekroczy 200. Moja tylko chciała się upewnić czy tarczyca ok.
No ja robiłam badania i znowu spadło do 1.930 więc tarczyca też ok.. No cóż czekam do jutra.. I zobaczymy
 
Do góry