reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Bardzo się cieszę. Ja jutro jadę z tym tętnem do mojej gin.. Zobaczymy...
Kochana nam też wyszło wysokie tętno na prenatalnych. 171, ale lekarz mówił że wszystko jest w porządku. Dzidzia bardzo ruchliwa podczas badania, ja też byłam trochę zestresowana. Myślę że nie masz się czym martwić 😉
 
A ja chyba Pappa nie będę robić. Już pisałam ze te statystyki mnie zestresują tylko. No chyba ze usg by jakoś zle wyszło.
Tylko jak Pappa wyjdzie niepokojąco to mam wtedy free NIPT i to lekarka polecała ze dużo dokladniejsze i można poznać płeć na 100%.
Wiec myśle teraz czy można tak i czy nie zrobić tylko usg i tego NIPT (to chyba to samo co wasze nifty 🤔 ).
 
Mam pytanie do dziewczyn, które już mają poród/porody za sobą ... czy korzystałyście ze szkoły rodzenia ? Polecacie czy może raczej odradzacie i uważacie, że to niepotrzebne ? Oczywiście w czasie pandemii większość zajęć odbywa się zapewne online, ale ciekawa jestem Waszych opinii czy warto się taką szkołą rodzenia zainteresować :)
My nie korzystaliśmy, akurat myślę że wszystko wychodzi w praniu i sporo rzeczy człowiek ogarnia instynktownie 🙂takie moje zdanie
 
reklama
A ja chyba Pappa nie będę robić. Już pisałam ze te statystyki mnie zestresują tylko. No chyba ze usg by jakoś zle wyszło.
Tylko jak Pappa wyjdzie niepokojąco to mam wtedy free NIPT i to lekarka polecała ze dużo dokladniejsze i można poznać płeć na 100%.
Wiec myśle teraz czy można tak i czy nie zrobić tylko usg i tego NIPT (to chyba to samo co wasze nifty 🤔 ).
Jak masz za free nipt to odrazu rob nipt.ja zrobilam pappa bo tu odrazu w szpitalu proponuja wszystkim za free,czekam na wyniki,robilam w srode niby dzwonia w 3 dni robocze jesli jest wysokie ryzyko,zostal mi poniedzialek do czekania.Jak nie zadzwonia to czekam na list i zobacze jakie ryzyko i moze wtedy zaplace za nifty
 
Do góry