reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
U mnie normy są takie czyli niby do 4,1 w 2 trymestrze ale coś im nie ufam 🤪
Jutro się dowiem co na to endokrynolog :)
 

Załączniki

  • A57DB36B-D272-471F-BF7E-2DEB8E47DD4C.jpeg
    A57DB36B-D272-471F-BF7E-2DEB8E47DD4C.jpeg
    44,4 KB · Wyświetleń: 30
Dziewczyny czy jako dwudziestokilkuletnie matki robiłyście prenatalne?
Moj kazał się zastanowić i ja je zrobię, ale tak się zastanawiam czy wy też robiłyście przy pierwszym dziecku? 😊
Ja będę taką matką i jeśli się okaże, że usg w pakiecie luxmedu to nie prenatalne to nie planuję robić. Zobaczę co mąż powie.
 
Hej nie mialam czasu za bardzo przez 2 dni wchodzić na forum tylko tak na szybko i powiem Wam te dwa dni przeszlam sobie spokojnie, nie martwilam sie:) dzis weszłam na forum zaczelam czytać o tych tsh gdzie ja dopiero mam zlecone badania w poniedziałek (dzis mam 9+3) a z synem w ciąży mialam ponad 4 i się nie martwilam bo lekarz nic nie mowil ja nie czytalam, ze zaczelam poprostu mieć dola, że może mam za wysokie, może juz z moim dzieckiem w brzuchu jest cos nie tak, a przez te 2 dni nawet nie przyszło mi to do głowy
Tak więc postanowilam sie z Wami pożegnać i spędzić czas spokojnie bo forum działa na mnie dołująco:) życzę Każdej z Was zdrowej i spokojnej ciąży :)
Trzymaj sie kochana,ale mam nadzieje ze moze zmienisz zdanie😆
 
Czy tylko ja jak się obudzę w nocy, to nie moge spać? A jak zaraz ma dzwonic budzik to nagle chce mi się tak okropnie spac 😫


Ja w nocy się budzę 2-4 razy i bez problemu zasypiam. Ale za to w ciągu dnia mimo wielkiego zmęczenia potrafię leżeć godzinę, dopiero zasnąć a zaraz budzik :p
 
Zadzwonię w poniedziałek i się umówię, u mbie prenatalne będą koło 20 października 😁😁
Spytaj czy musisz... Ja musiałam...
Bo wcześniej mając 21lat miałam zaśniad groniasty bardzo niebezpieczny 😔. Ale udało się wyszłam z tego nie było zadnych problemów z zajściem w kolejna ciążę tylko że musiałam czekać rok
 
reklama
Odebrałam wyniki Pappa Dzidzia ❤ zdrowa i wyniki z krwi przesuneły ryzyko np.1:177 do 1:2597 albo 1:1334 do 1:20000!
Termin porodu 30.03.2021 r. ale i tak tu z Wami najlepiej❤🥰😍🧸!
Super....🥰dajesz mi sily i wiary,ze moje prenatalne tez przebiegnie dobrze. Jesteśmy w tym samym wieku wiec tym bardziej bede spokojniejsza. Chociaż tak bardzo sie boję😒
 
Do góry