reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ja tez tu jestem wiec luzik ;) sama nie będziesz myśle ze jeszcze wiele dziewczyn tu jest a nie tylko na zamkniętym, ja akurat w sprawach komplikacji nie pomogę, mogę podtrzymać na duchu! Bo u mnie wszystko gra oprócz tego ze siada mi kręgosłup i chodze na masaże ;)
 
Ja tez tu jestem wiec luzik ;) sama nie będziesz myśle ze jeszcze wiele dziewczyn tu jest a nie tylko na zamkniętym, ja akurat w sprawach komplikacji nie pomogę, mogę podtrzymać na duchu! Bo u mnie wszystko gra oprócz tego ze siada mi kręgosłup i chodze na masaże ;)
Myślę że dużo dziewczyn pisze na obu wątkach więc nie przejmujcie się dziewczyny :)
U mnie z dolegliwości to najbardziej doskwieraja pachwiny, po całym dniu albo w nocy.
 
Myślę że dużo dziewczyn pisze na obu wątkach więc nie przejmujcie się dziewczyny :)
U mnie z dolegliwości to najbardziej doskwieraja pachwiny, po całym dniu albo w nocy.

Ja tez miałam taki czas ze strasznie mnie ciągnęło w pachwinach...ulgę przynosiły tylko ciepłe prysznice, ale tez nie zawsze, na razie mam na szczęście z tym spokój
 
mnie z kolei coraz częściej dopada ból kręgosłupa na samym dole taki przeszywajacy.. a od wczoraj mam jakby klucie w okolicy lewej nerki z tyłu, jakbym chodziła na siłkę i robiła tylko jedna stronę pleców i zakwasy mnie trzymały, ciężko mi się nawet siedzi, muszę się opierać hahaha
 
Mam to samo no i te plecy znowu je od wczoraj czuje :( do tego pachwiny i jeszcze krocze ...

A badalas szyjkę? Bo ja miałam podobne objawy, bez bólów pleców, właśnie przy skracającej się szyjce. Miałam właśnie straszne uczycie rwania/rozciągania w pachwinach i w kroczu-ale tez lekarze mówią ze to zupełnie normalne objawy bo rozciąga się macica i rośnie
 
Ja tez tu jestem wiec luzik ;) sama nie będziesz myśle ze jeszcze wiele dziewczyn tu jest a nie tylko na zamkniętym, ja akurat w sprawach komplikacji nie pomogę, mogę podtrzymać na duchu! Bo u mnie wszystko gra oprócz tego ze siada mi kręgosłup i chodze na masaże ;)
A powiedz, jaki masaż jest bezpieczny na tym etapie? Bo ja przed ciąża już miałam trochę problemów i czasem korzystałam z masazy i duża ulgę przynosiły, a teraz to sobie tak marzę żeby mi się znowu przydał, ale bardzo się boję, że masaz okolic krzyża to może jakieś skurcze wywołać... jakbym wiedziała czego unikać to nawet i męża bym mogła poprosić, ale wlasnie nie wiem jak taki masaż ma wyglądać dla ciezarnej
 
reklama
A powiedz, jaki masaż jest bezpieczny na tym etapie? Bo ja przed ciąża już miałam trochę problemów i czasem korzystałam z masazy i duża ulgę przynosiły, a teraz to sobie tak marzę żeby mi się znowu przydał, ale bardzo się boję, że masaz okolic krzyża to może jakieś skurcze wywołać... jakbym wiedziała czego unikać to nawet i męża bym mogła poprosić, ale wlasnie nie wiem jak taki masaż ma wyglądać dla ciezarnej

Ja czytałam gdzieś ze jeśli chodzi o masaże w ciąży to trzeba znaleźć dobrego fizjoterapeutę, który właśnie się takimi masażami zajmuje... ale nie wiem jak to jest w praktyce
 
Do góry