reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Myślałam ze forum służy do wymiany doświadczeń, pytania w sprawach nas nurtujących... ale okej widocznie nie każde tak działa :) dobrze ze to jest aktywne dla wszystkich a nie elitarne dla wybranych :)
 
reklama
Myślałam ze forum służy do wymiany doświadczeń, pytania w sprawach nas nurtujących... ale okej widocznie nie każde tak działa :) dobrze ze to jest aktywne dla wszystkich a nie elitarne dla wybranych :)
To nie chodzi o obrażanie się. Przecież normalne, ze z czasem sie poznajemy. I moze chcemy piznac sie blizej, nie po to aby przypadkowe osoby nas czytaly. A przeciez nikt nie broni wymieniać doswiadczenia tutaj. Wystarczy dać coś od siebie, a nie tylko czaić się na posty innych ;)
 
posłuchaj, owszem służy do tego ale wyobraź sobie że my tu pisalysmy jak widzisz po ilości postów, od sierpnia :)
i nie nazywaj nas elitarne wybranymi, tylko dlatego że większość dziewczyn woli mieć poczucie choć namiastkę bezpieczeństwa. tam wymieniamy się zdjęciami, przemyśleniami, i o wiele lepiej nam się tam rozmawia niż tutaj, gdzie widać było po ilości wyświetleń niektórych zdjęć ilu jest właśnie takich 'obswrwatorow' którzy nie wiadomo po co tutaj wszystko czytali, jeśli rzekomo chciały się wymieniać doświadczeniami jeśli nie napisaly nigdy żadnego posta. :)
 
To nie chodzi o obrażanie się. Przecież normalne, ze z czasem sie poznajemy. I moze chcemy piznac sie blizej, nie po to aby przypadkowe osoby nas czytaly. A przeciez nikt nie broni wymieniać doswiadczenia tutaj. Wystarczy dać coś od siebie, a nie tylko czaić się na posty innych ;)

Ja się w żaden sposób nie obrażam, wydaje mi się ze pisanie ze czajenie się na posty innych jest trochę obraźliwe :)
 
Myślałam ze forum służy do wymiany doświadczeń, pytania w sprawach nas nurtujących... ale okej widocznie nie każde tak działa :) dobrze ze to jest aktywne dla wszystkich a nie elitarne dla wybranych :)
Dopiero założyłaś konto... pisz... pytaj... wymieniaj się doświadczeniami... Nie oczekuj że od razu dodamy Cię do wątku zamkniętego... nic o tobie nie wiemy... nawet się nie przedstawiłaś. Nie napisałaś ile masz lat skąd jesteś która dzidzia u Ciebie... A wymagasz od nas pełnej akceptacji... A może jesteś tym słynnym Wojtkiem ż reklamy co ma 12 lat....
 
Dopiero założyłaś konto... pisz... pytaj... wymieniaj się doświadczeniami... Nie oczekuj że od razu dodamy Cię do wątku zamkniętego... nic o tobie nie wiemy... nawet się nie przedstawiłaś. Nie napisałaś ile masz lat skąd jesteś która dzidzia u Ciebie... A wymagasz od nas pełnej akceptacji... A może jesteś tym słynnym Wojtkiem ż reklamy co ma 12 lat....

Podziękuj za przyjęcie do forum w takim razie skoro jestem słynnym Wojtkiem. ;)

Życzę wszystkim pozytywnego rozwiązania, oby w terminie :)
Pozdrawiam :)
 
Podziękuj za przyjęcie do forum w takim razie skoro jestem słynnym Wojtkiem. ;)

Życzę wszystkim pozytywnego rozwiązania, oby w terminie :)
Pozdrawiam :)
Jakie oburzenie [emoji848][emoji848][emoji848]
Piszesz... my ci odpisujemy...
Poznamy Cię lepiej to będziesz mogła dołączyć na zamknięty... Ty o nas możesz dużo poczytać na otwartym... każda napisała coś o sobie...
 
Heda nie oburzenie, tylko zakładanie z góry ze jestem oszustem jest dla mnie niemile po prostu :) na otwartym przeczytałam sporo stron z postami, nie wszystkie bo chyba do porodu byłoby ciężko je ogarnąć :)
 
Heda nie oburzenie, tylko zakładanie z góry ze jestem oszustem jest dla mnie niemile po prostu :) na otwartym przeczytałam sporo stron z postami, nie wszystkie bo chyba do porodu byłoby ciężko je ogarnąć :)
To jest tylko hipoteza. Chyba sama wiesz jak wygląda internet. Poza tym jesli naprawde chcecie dolaczyc do Zamkniętego, to dajcie sie najpierw poznac na otwartym
 
reklama
nikt nikomu nie broni pisać tutaj.
ja również mam powiadomienia i nieraz wchodziłam i dopisywalam dziewczynom mimo zamkniętego wątku.
my chyba bylysmy najdłużej 'otwartym' działem wśród innych mamusiek.
sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień. praktycznie przed 3 trymestrem pezenioslysmy się na zamknięty.
i nie bardzo rozumiem w czym jest problem. owszem ktoś mógł dopiero dołączyć, założyć konto, znaleźć forum, ale to nie znaczy że z automatu nadrobi wszystko od poczatku..
wiem jakie dziewczyny mają podejście, i je szanuje, nie każdy jest ufny tymbardziej w sieci. i nie ma się co obrażać, bo my naprawdę pisalysmy tu długi czas zanim zrobilysmy ta elitarna listę :)
rozumiem jakby Cię pominięto kiedy się udzielalas, wybacz mój błąd. no, ale... dziewczyny widza że dopiero założyłaś konto, i w zasadzie pierwszy twój post ma charakter roszczeniowy, witam proszę mnie dopisać bo też mam termin na kwiecień. w takim układzie nie było by sensu robić tej listy, ja nad tym siedziałam tydzień, przypominalam, spisywalam nicki, dopisywalam spóźnione dziewczyny, teraz jesteśmy na etapie czystek bo kilka które się upomnialy, nawet raz nie zajrzały na zamknięty dział. więc trochę też szanujmy czas, i takie organizacje. naprawdę nie widzimy problemu jeśli ktoś będzie się udzielał jest dopiero styczeń.
już jedna spoznialska była z 1 postem, w dzień który wysłałam listę, dosłownie godzine po tym się przywitała, więc przedstawiliśmy jak sytuacja wygląda i w razie czego dopiszemy. i co?
I laski nikt już nie widział :)
 
Do góry