reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Bu a u mnie ani widu ani slychu zimy..
Powodzenia na dzisiejszych wizytach!
Ja siedzę w labo i czekam na pobrania po glukozie.
Witaj w klubie:) soczek pomarańczowy z rana zaliczony, teraz czekanie. Ale specjalnie wczoraj nie wchodziłam wieczorem na forum żeby dzisiaj mieć co nadrabiac i czas szybciej zleci:-D
 
reklama
Witaj w klubie:) skoczek pomarańczowy z rana zaliczony, teraz czekanie. Ale specjalnie wczoraj nie wchodziłam wieczorem na forum żeby dzisiaj mieć co nadrabiac i czas szybciej zleci:-D
Haha u mnie niestety nie było smakowej więc musiałam wypić zwykła, no ale tragedii nie ma. Ja biorę się zaraz za książkę :)
 
Mi smak obojętny, ale to ze jest prosto z lodówki dużo zmienia:) książki żadnej nie wzielam ale jak skończą mi sie posty do nadrobienia to będę oglądać stronę z ikei bo muszę parę rzeczy zamowic, zdążyć z remontem, meblami i całymi przygotowaniami świątecznymi teraz to będzie szaleństwo.
 
Taaak jest pięknie [emoji7] wszystko pod śniegiem i zapowiadają opady na cały tydzień jeszcze [emoji4]
Super.... trochę wam zazdroszczę tej zimy... ale tylko troszkę...
Ale mi tam na rękę jej barak, nie mam opon zimowych więc w razie zimy jestem uziemiona w domu więc niech ta wiosenno jesienna pogoda trzyma się jak najdłużej...
 
DZIEŃ DOBRY [emoji16][emoji4] ja już na nogach bo zaraz jadę na polowkowe mam niecałą godzinę drogi dlatego tak wcześnie jadę bo badanie mam o 9. Ale biorąc pod uwagę fakt że wszytko zasypane to będę jechać powoli [emoji4]
Trzymajcie kciuki i do zobaczenia po [emoji6][emoji4]
U nas tez [emoji813] zasypało [emoji813] kciuki za wizytę połówkową [emoji813]
 
hoho! glukozowy czacik z rana :D
@kitty89 co czytasz?

ja właśnie zawiozłam dziecko do przedszkola i jem śniadanie
Kryminał super się czyta :)
IMG_20181213_091313.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181213_091313.jpeg
    IMG_20181213_091313.jpeg
    52,5 KB · Wyświetleń: 241
reklama
@kitty89 mhm.. fanka kryminałów.. ja jestem raczej obyczajówkowa ;D ale najlepiej mi się czyta takie miszmasze.. teraz czeka na mnie korona śniegu i krwi Cherezińskiej.. ona pisze książki kompletne - jest w niej intryga, romans, wojna, fantastyka i główny bohater - historia Polski
ale chyba poleży, bo teraz mam ochotę na jakąś taką szybką do przeczytania, wprowadzącą w świąteczny klimat ciepłą kluchę.. może coś polecacie w tym stylu?

a zapomniałam Wam napisać, że występ dziecka wypadł dobrze :D tzn. dobrze, że mieli play-back :D jednak trzylatki jak zobaczą publiczność to to poruszenie na twarzy jest niesamowite :D myślałam, że będę płakać ze śmiechu/wzruszenia :D
 
Do góry