reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Super.... trochę wam zazdroszczę tej zimy... ale tylko troszkę...
Ale mi tam na rękę jej barak, nie mam opon zimowych więc w razie zimy jestem uziemiona w domu więc niech ta wiosenno jesienna pogoda trzyma się jak najdłużej...
He he he to tak jak ja, ma z dopiero jutro wraca i pojedzie zmienić opony [emoji4]
 
reklama
Hejooo Dziewczynki i maluszki ;)

Narazie sie tym nie przejmuje. Zreszta ta moja gin tez nie jest zainteresowana od czego to tylko ladowac chce antybiotyki. Twierdzi, ze ciaza nie jest czasem na leczenie chorób sprzed ciazy. Na tym poziomie to nie jest niebezpieczne, wiec odpuszczam sobie diagnostyke na swoja reke, bo zwyczajnie nie mam juz kasy.
Rozumiem tylko, żeby później się z tego nie rozwinęło jeszcze bardziej coś niepokojącego :no2:
Powodzenia... macie zimę że wszystko zasypane?
emoji848.png
U mnie również robi się coraz bielej :D Fajnie jakby do świąt dosypało z 10 cm :tak: Lubie taki krajobraz.
Taaak jest pięknie [emoji7] wszystko pod śniegiem i zapowiadają opady na cały tydzień jeszcze [emoji4]
U nas tez [emoji813] zasypało [emoji813] kciuki za wizytę połówkową [emoji813]
Wy też z Podkarpacia ? Bo takie same prognozy słyszę u siebie :-) :)
Mój maluszek od rana szaleje w brzuszku, super że jest taka aktywna to nie muszę się martwić czy wszystko jest okej ;-) ;)
Ruszam w małą trasę więc udanego dnia Wam życzę :blink:
 
Hejooo Dziewczynki i maluszki ;)


Rozumiem tylko, żeby później się z tego nie rozwinęło jeszcze bardziej coś niepokojącego :no2:

U mnie również robi się coraz bielej :D Fajnie jakby do świąt dosypało z 10 cm :tak: Lubie taki krajobraz.


Wy też z Podkarpacia ? Bo takie same prognozy słyszę u siebie :-) :)
Mój maluszek od rana szaleje w brzuszku, super że jest taka aktywna to nie muszę się martwić czy wszystko jest okej ;-) ;)
Ruszam w małą trasę więc udanego dnia Wam życzę :blink:
Tak, z Podkarpacia. Duzo nas w sumie tu :) Mielec, Łańcut, Przeworsk, Bieszczady :) i nie wiem skąd jeszcze. A Ty?
 
Cześć dziewczyny, wczoraj po połówkowym pojechaliśmy do sklepów i już nie miałam siły na pisanie. Za moment uzupełnię wątek z danymi. :)
U nas prószy śnieg i robi się zimowo co nastraja do przygotowań do świąt. Muszę się zebrać i pójść na górę po ozdoby w końcu :D
 
Cześć dziewczyny, wczoraj po połówkowym pojechaliśmy do sklepów i już nie miałam siły na pisanie. Za moment uzupełnię wątek z danymi. :)
U nas prószy śnieg i robi się zimowo co nastraja do przygotowań do świąt. Muszę się zebrać i pójść na górę po ozdoby w końcu :D
Haha, ja juz napalona przez ten snieg, najchetniej ubrałabym dzis choinke
[emoji23]
 
reklama
Do góry