reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

A ja własnie w drugą stronę. Chodzę co 2/3 dni po nim i w ogóle często mam jakieś niestrawnosci
Hmmm...No właśnie w skutkach ubocznych są i zaparcia i biegunki, pamietam, że kilka lat temu miałam jakieś żelazo na receptę i było min po nim niedobrze i cały czas coś się bulgotało w jelitach, nie biore dwa dni i jest lepiej.
 
reklama
wooow!
zarąbista ta foremka na pierogi! rewelacja!
może zaczęłabym z tym robić domowe uszka
bo lepienie - o nie!
dobrze, że na święta jeździmy do rodziców
 
Ból pleców /stawów Ci nie dokucza? Lub w ostatnim czasie? Mój Partner ciągle ma podwyższone CRP ale właśnie choruje przywlekle na stawy. Jak diagnoziwali u Niego chorobę to właśnie zawsze CRP nie dawało im spokoju bo nawet jak Go nic nie boli to jest wyższe niż powinno :hmm:

Narazie sie tym nie przejmuje. Zreszta ta moja gin tez nie jest zainteresowana od czego to tylko ladowac chce antybiotyki. Twierdzi, ze ciaza nie jest czasem na leczenie chorób sprzed ciazy. Na tym poziomie to nie jest niebezpieczne, wiec odpuszczam sobie diagnostyke na swoja reke, bo zwyczajnie nie mam juz kasy.
 
@patuska możesz tak przemywać kilka razy dziennie. Tylko ważne jest żeby to od zewnątrz do wewnątrz i po każdym razie zmieniać wacik. Nie mieszać oczu i starać się nie zacierać oczu. U nas wiele razy się sprawdziło. Możesz masować kanaliki. Bo czasem przy moga przetkać.
 
@patuska możesz tak przemywać kilka razy dziennie. Tylko ważne jest żeby to od zewnątrz do wewnątrz i po każdym razie zmieniać wacik. Nie mieszać oczu i starać się nie zacierać oczu. U nas wiele razy się sprawdziło. Możesz masować kanaliki. Bo czasem przy moga przetkać.
Moja to już kilka razy miała, ale zawsze dostawała jakieś krople z antybiotykiem, nawet nie pamiętam jakie. Od jutra zaczniemy się kurować
 
DZIEŃ DOBRY [emoji16][emoji4] ja już na nogach bo zaraz jadę na polowkowe mam niecałą godzinę drogi dlatego tak wcześnie jadę bo badanie mam o 9. Ale biorąc pod uwagę fakt że wszytko zasypane to będę jechać powoli [emoji4]
Trzymajcie kciuki i do zobaczenia po [emoji6][emoji4]
 
DZIEŃ DOBRY [emoji16][emoji4] ja już na nogach bo zaraz jadę na polowkowe mam niecałą godzinę drogi dlatego tak wcześnie jadę bo badanie mam o 9. Ale biorąc pod uwagę fakt że wszytko zasypane to będę jechać powoli [emoji4]
Trzymajcie kciuki i do zobaczenia po [emoji6][emoji4]
Powodzenia... macie zimę że wszystko zasypane?[emoji848]
 
reklama
Do góry