reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Jezu, ja to zawsze muszę mieć jakieś perypetie. Jutro rano zadzwonię do mojego ginekologa, muszę to z nim skonsultować.

Jestem pewna, ze wszystko bedzie ok, u mojej kolezanki skonczylo sie bez problemow, ale przez dwa tygodnie musiala sie obserwowac i w razie czego zglosic sie na zakazny. Na szczescie nie bylo takiej potrzeby. Wiadomo, ze nie mozemy sie zamknac w domu, ale dobrze jest wiedziec co robic w razie jak sie pojawia jakies problemy.
 
reklama
Hej :) My jutro 16:30 polowkowe. Coraz bardziej mi ta ciąża daje w kość... Mam jakis syndrom wicia gniazda, non stop chodze i sprzątam i marudzę mężowi, że bałagani. Już się mecze szybko, kregoslup boli od noszenia małego, bylismy tydzien temu na szczepieniu mmr I zle je znosi, stany podgoraczkowe, marudny, wysypka sie pojawiła, przebudza sie w nocy a to niestety dosc mocno daje mi w kość. Oby jutro tylko wszystko było Dobrze! :)
Ja o 16:20 mam połówkowe. [emoji3] razem będziemy maluchy podglądać. [emoji847]
 
A kiedy poraz pierwszy poznalyscie płeć dziecka? W którym tygodniu? Kurna 16 tydzień i nie znam ....

u mnie 12t4d
moja koleżanka na polowkowych dopiero, termin na luty a wiedziałam szybciej niż ona, nie ma reguły :)

Te normy nawet internisty nie są prawidłowe ani ciążowe ani nieciazowe...

mianowicie?
te normy które miała na wyniku podane ?

My po wizycie, już teraz na 100% chłopak. Choć na początku lekarz mówi: zobaczymy co tam u naszej księżniczki, ja konsternacja, a on: to nie księżniczka, to książę, ma jajka;)
Kawał chłopa 259g, łożysko na tylniej ścianie, wody w porządku:) maluch zdrowy, mega ulga

to było polowkowe? jak tak to zapraszam na wątek polowkowy. i oczywiście gratuluje :)
 
u mnie 12t4d
moja koleżanka na polowkowych dopiero, termin na luty a wiedziałam szybciej niż ona, nie ma reguły :)



mianowicie?
te normy które miała na wyniku podane ?



to było polowkowe? jak tak to zapraszam na wątek polowkowy. i oczywiście gratuluje :)
Nie kochana nie połówkowe, konsultacja toxoplazmozy i przy okazji USG
 
reklama
Olciakkk jeśli się martwisz zrób przeciwciała i będzie wiadomo.

Ja w każdej ciąży pracowałam do końca prawie, teraz itak mam dużo lżej bo głównie im leki rozdaje a rundki robie 2 zamiast 5 wiec spoko.

Ja połówkowe mam w poniedziałek i doczekać się nie mogę. Co do ruchów to trochę się martwię bo za bardzo nie czuje tylko czasem, w poprzednich ciążach czułam wczesniej. Tyle ze nie zapytałam gdzie mam łożysko...
 
Do góry