reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja tez, ale mysle, ze sie nie spodziewal, ze polozna zapisze knie na tak odlegly termin. Powiedzial, zebym zapisala sie u poloznej na kolejna wizyte i wtedy dopelniny reszte formalnosci. Tlumaczylam tej poloznej , ze to za późno i stwierdzila, ze jak mi tak zalezy, to moge isc prywatnie.
Na prenatalne między 11a14tyg idź prywatnie nawet jak lekarz nie kazał czy zapomniał i juz
 
reklama
Zmieniając temat, idziecie szaleć teraz w weekend zniżek? :) Kilka sklepów z rzeczami dla maluchów bierze udział w akcji. ;) Ja może się rozejrzę za kurtką.
My jutro powiemy teściom o ciąży, za tydzień w środę idziemy na USG prenatalne i chyba namówię męża na zakup mieszkania (o czym rozmawiamy od dawna, ale zawsze było jeszcze coś do zrobienia wcześniej), więc może uda się je pojechać obejrzeć (chociaż oglądać je można w chorych godzinach 9-15.30, a obydwoje wtedy pracujemy). Termin oddania jest na styczeń 2019, więc akurat moglibyśmy się z młodym czy młodą wprowadzić tam miesiąc/dwa po porodzie. :)
Oo nowe mieszkano i mały dzidziuś. Będzie wam na pewno wygodnie no i jak to na swoim człowiek szczesliwszy jest ;) można kącik dla maleństwa urządzić. To moje marzenia na jakieś "za dwa lata " :)
 
Na prenatalne między 11a14tyg idź prywatnie nawet jak lekarz nie kazał czy zapomniał i juz

Ja byłam w środę na prenatalnych to gościu sprawdził tylko długość maluszka.. całe szczęście jak będę miała kolejna wizytę to już go nie będzie bo wraca moja ginekolog z chorobowego ufff, gościu w ogóle chyba nie ogarnia co się dzieje podczas usg, nic nie mówi, nic nie pokazuje, sami musieliśmy się domyśleć
 
Bylam na prenatalnych 21 wrzesnia. Prywatnie. Mówię tylko o tym, ze należy mi sie takie badanie z NFZ jak psu buda i za nic w swiecje nie chciala mnie pinda zapisac. No niewazne :)
 
Powiedzcie dziewczyny czy Wy jak miałyście badania prenatalne to musialyscie mieć pełny pęcherz? Bo tu z Joschka i Olkiem jak byłam w ciąży to na tym pierwszym usg tak trzeba było a teraz olek mi list wywalił do kosza z „instrukcja” a nie za bardzo chce mi się tam dzwonić ...
 
Oj, dziewczyny, w ogóle nie kumam tych kłótni. Przeczytałam z dwa razy co napisała Magdalena i nic złego nie widzę.

Co do płci. Mojej Szwagierce powiedzieli na genetycznych, że dziewczynka. Właśnie wróciła z połówkowych i jest chłopak ;)
Często tak jest, nikt raczej nie bierze za pewnik płci z 12 tygodnia. Chociaż moim znajomym się sprawdziło, siostrze również dwa razy. Ale szanse pół na pół. Lekarz pokazywał nam dosyć długo wyrostek płciowy i tłumaczył jaki byłby na chłopca, a jaki na dziewczynkę. Sam zadał pytanie czy chcemy poznać płeć, my nie pytaliśmy.
 
Powiedzcie dziewczyny czy Wy jak miałyście badania prenatalne to musialyscie mieć pełny pęcherz? Bo tu z Joschka i Olkiem jak byłam w ciąży to na tym pierwszym usg tak trzeba było a teraz olek mi list wywalił do kosza z „instrukcja” a nie za bardzo chce mi się tam dzwonić ...
Pęcherz opróżniony.
 
reklama
Do góry